پیام تشکر و قدردانی سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نقده

پیام  تشکر و قدردانی سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نقده

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، سهراب سروری معاون سیاسی، امنتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان با صدور پیامی از تمامی کسانی که نسبت به انتصاب ایشان ابراز لطف نموده اند، تقدیر و تشکر نمود.
در متن این پیام آمده است:


بسم ا... الرحمن الرحیم
مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ لَم یَشکُرِ الخالِقَ

با کمال خشوع و تمنای خاضعانه سربر حضرت احدیت ساییده و پروردگار عالم را سپاسگزارم که فرصت ارزشمند خدمت گذاری را به ملت بزرگ و شهید پرور شهرستان نقده و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در اختیار بنده حقیر نهاد.

اینجانب این امانت بزرگ را یک تکلیف الهی شمره و از هیچ تلاش و کوششی برای خدمت به ملت عزیز و بزرگوار بویژه طبقات محروم و آسیب پذیر فرو گذار نخواهم کرد.

بدین وسیله بر خود وظیفه می دانم از اعتماد جناب آقای دکتر شهریاری استاندار محترم و معزز استان آذربایجان غربی و جناب آقای شاکر فرماندار محترم شهرستان که زمینه خدمت رسانی را برای بنده فراهم نمودند، تشکر نمایم. همچنین از عنایات یکایک سروران، دوستان، آشنایان و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله خانواده های معزز شهداء، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافراز، ائمه محترم جمعه، نماینده محترم مردم شریف نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، جامعه بزرگ روحانیت، اعضای محترم شورای تأمین و شورای ادارای، بخشدران محترم، شهرداران، اعضای شورای شهر و روستا، اساتید و دانشجویان، خبرنگاران، همکاران، ورزشکاران، اصناف، کسبه و بازاریان، کشاورزان و دامداران، معتمدین، ریش سفیدان و تمامی مسئولین و مردم عزیز شهرستان نقده که از طرق مختلف مرا مورد لطف و عنایت خود قرار دادند، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند منان بلند می کنم و سلامتی و بهورزی همه شما  بزرگواران را از درگاه خداوند متعال  مسئلت دارم.

امید است به حول و قوه الهی و در پرتو منویات مقام معظم رهبری(مد) در انجام مطلوب این مسئولیت، با همیاری و مساعدت همه دلسوزان و نخبگان شهرستان، قدم های مفید و مؤثری را بردارم و این چند صباح امانتداری را با روسفیدی و سربلندی به پایان برسانم.  

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار

سراب سروری/معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نقده