جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست منوچهر شاکر فرماندار نقده برگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست منوچهر شاکر فرماندار نقده برگزار شد
عصر امروز 16 شهریور ماه، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در ابتدای جلسه منوچهر شاکر فرماندار شهرستان استمرار گشت های بازرسی و نظارت جدی و میدانی را یکی از الزامات ثبات و پایداری در بازار دانست و افزود: نظارت بر روند توزیع کالاهای اساسی به ویژه عمده فروشی ها و انبارهایی که اقدام به نگهداری اقلام اساسی کرده اند و بازرسی میدانی از اصناف از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: قطعاً با اصناف و افرادی که اقدام به گرانفروشی، کم فروشی، احتکار می نمایند، برخورد قاطع و قانونی توسط مراجع ذیصلاح بعمل خواهد آمد. 

 

انوشه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز گزارش و آماری از گشت های انجام گرفته توسط بازرسان و همچنین آخرین وضعیت اصناف شهرستان از لحاظ تأمین و توزیع کالاهای اساسی و تعداد انبارها ارائه داد.

در ادامه پاک نعمت رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ضمن ارائه آمار تعداد پرونده های تخلف تشکیل شده، از جدیت تعزیرات حکومتی در کنار سایر دستگاه های متولی برای برخورد با متخلفان خبر داد و افزود قطعاً مجازات سنگینی در انتظار متخلفین و برهم زنندگان نظم و ثبات در بازار خواهد بود.