بیمارستان صحرایی شهید دکتر رهنمون در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر شد.

بیمارستان صحرایی شهید دکتر رهنمون در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر شد.
بیمارستان صحرایی دکتر رهنمون با همکاری بسیج جامعه پزشکان، دانشگاه علوم پزشکی استان، فرمانداری نقده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از ادارات شهرستان در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) دایر گردید. در این بیمارستان متخصصین ارتوپدی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، دندانپزشکی، پزشک عمومی و... ارائه خدمت می کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرستان نقده، بیمارستان صحرایی مزین به نام شهید دکتر رهنمون با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، اعضای شورای تأمین و مسئولین استانی و شهرستانی در روستای محمد شاه سفلی(حاجی آباد) شروع بکار کرد:

 

فرامرزی در آئین آغاز بکار این بیمارستان خدمات از این قبیل را نشان از همت والای نظام در خدمت به مردم بالاخص محرومین دانست. وی در ادامه یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسترسازی برای خدمت در دورترین نقاط کشور عنوان کرد و گفت: همه مسئولین نظام خادمین مردم هستند و در راستای مسئولیتی که دارند همواره در خدمت به مردم و ایجاد رفاه اجتماعی در تلاشند.

 

فرامرزی با یادآوری جانفشانی ها و ایثارگری های شهدا افزود همه ما آرامش و آسایش امروز کشور را مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری های آنان هستیم.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود از دست اندرکاران و عوامل اجرایی تشکر و قدردانی کرد.

 

این بیمارستان صحرایی از امروز تا 21 آذر ماه در روستای محمدشاه سفلی(حاجی آباد) دایر و آماده ارائه خدمات پزشکی به این روستا و روستاهای اطراف خواهد بود.

 

در این بیمارستان متخصصین ارتوپدی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، دندان پزشکی، پزشک عمومی مشغول ارائه خدمات هستند.

 

لازم به ذکر است این بیمارستان با دستان مبارک خانواده شهید اسماعیلی که هفت شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، افتتاح شد.