دومین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نقده برگزار شد

دومین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نقده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در ابتدای سخنان خود در این نشست اظهار داشت:  بحث مواد مخدر و اعتیاد جزء آسیب های اجتماعی است که تبعات شوم آن باعث ایجاد مشکلات بسیاری در زیرساخت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه می شود.

 وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه ویژه به امر مبارزه با مواد مخدر خاطر نشان کرد: جهان استعمار و استکبار با اشاعه فرهنگ غلط، دسیسه ها و روش های مختلف در صدد است مردم  و بخصوص نسل جوان کشور را در فسادهای گوناگون مانند اعتیاد به مواد مخدر آلوده کند تا نسل جوان هیج انگیزه ای برای کار و تلاش و خلاقیت نداشته باشد.

سروری در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مد) مبنی بر اینکه مبارزه با مواد مخدر جهاد بزرگ و یک حرکت بسیار عمیق در پیشرفت کشور است، افزود: تمامی دستگاه های اجرایی و مسئولین مربوطه باهماهنگی و برنامه ریزی مدون و کاربردی در راستای مبارزه با مواد مخدر گام بردارند.

در این جلسه آخرین وضعیت کمپ های ترک اعتیاد شهرستان و همچنین راهکارهای علمی و عملی مبارزه با مواد مخدر در حوزه شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.