فرماندار نقده در سومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان:

لازمه مقابله با هرگونه حادثه و بحران، در اختیار داشتن داده ها و اطلاعات به روز و دقیق، برنامه ریزی و هماهنگی ارگان های دخیل است

لازمه مقابله با هرگونه حادثه و بحران، در اختیار داشتن داده ها و اطلاعات به روز و دقیق، برنامه ریزی و هماهنگی ارگان های دخیل است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، سومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان صبح امروز به ریاست فرامرزی، فرماندار نقده برگزار گردید.فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: لازمه، پایه و اساس مقابله با هر گونه حادثه و بحران، در اختیار داشتن داده ها و اطلاعات به روز و دقیق، برنامه ریزی و هماهنگی ارگان های دخیل است. 
رئیس ستاد بحران شهرستان افزود: در بحث مقابله با حوادث طبیعی، باید با نگرش تخصصی، فنی و با بهره گیری از تجربه سنوات گذشته عمل نمائیم.
وی در ادامه گفت: در چند روز اخیر 12 اکیپ خدمات رسان با کار و تلاش شبانه روزی و با مدیریت اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تمهیدات و اقدامات موثری از جمله ایجاد خاکریز و سیل بندها در حوزه های سیل خیز، لای روبی رودخانه و نهرها، پاک سازی جوی های سطح شهر و زیر پل ها، در خصوص پیشگیری و مواجه با حوادث احتمالی در سطح شهرستان صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان تصریح کرد: بر اساس گزارشات واصله دبی و گنجایش عبور آب از رودخانه گدار چای حدود 100 متر مکعب در ثانیه است و با اقدامات صورت گرفته، آمادگی داریم تا 130 متر مکعب در ثانیه را مدیریت کنیم. ولی اگر حجم از ظرفیت ذکر شده بالاتر رود تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا حد امکان از جان و مال شهروندان محافظت و خسارت ها را به حداقل ممکن برسانیم. لازم است نیروهای امداد و نجات هلال احمر نیز با همه توان و ظرفیت، آمادگی لازم را داشته باشند.
فرامرزی در ادامه تأکید کرد: روان سازی ترافیک در مواقع بحران، بمنظور تسهیل در خدمات رسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا نیروهای انتظامی در بحث ایجاد نظم و امنیت و جلوگیری از ترافیک در سطح شهرستان وهمچنین حفاظت از اماکن و تأسیسات طبقه بندی شده، بطور جد پای کار باشند.
در ادامه فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیز اعلان آمادگی کرد که در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی سپاه پاسداران شهرستان نیز، با تمام توان از لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات در کنار سایر دستگاه ها خواهد بود.  
در پایان جلسه بخشداران مرکزی و محمدیار، شهرداران نقده و محمدیار، روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای، برق و امور آب گزارشی از تمهیدات و اقدامات صورت گرفته در خصوص پیشگیری از حوادث احتمالی در چند روز آتی را ارائه کردند.