آتش سوزی در یکی از سردخانه های شهرک صنعتی راهدانه مهار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، در پی وقوع آتش سوزی در یکی از سردخانه های شهرک صنعتی راهدانه در سریعترین زمان ممکن تیم های عملیاتی آتش نشانی های محمدیار و نقده با تمامی امکانات در محل حضور یافتند.

با هماهنگی صورت گرفته بین فرمانداری های نقده و مهاباد، آتش نشانان این شهرستان به همراه 2 دستگاه خودرو آتش نشانی و یک دستگاه آتش نشانی نیز از شرکت پتروشیمی مهاباد که بزرگترین خودرو آتش نشانی استان نیز هست، در محل حاضر شدند.

در نهایت با تلاش چندین ساعته آتش نشانان و اعضای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان آتش بصورت تقریبی مهار شد و هم اکنون نیز آتش نشانان و اعضای ستاد برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از شعله ور شدن دوباره آتش در محل حضور دارند.

این عملیات با نظارت مستقیم سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و تمامی اعضای این ستاد از جمله بخشداری محمدیار، شهرداری های محمدیار و نقده، هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان، ادارات برق، گاز، آب و فاضلاب و سایر ادارات که با امکانات کامل در محل حضور داشتند، انجام شد.

خوشبختانه در این آتش سوزی خسارت جانی نداشتیم و علت آتش سوزی و میزان خسارت وارده نیز توسط تیم های آتش نشانی در دست بررسی است.
 

در پی این اتفاق روابط عمومی فرمانداری نقده، از تمامی تلاشگرانی که با تلاششان موجب مهار این آتش سوزی شده اند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.