سلدوزیان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نقده، بعنوان راهدار نمونه کشوری از استان آذربایجان غربی انتخاب شد.
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با سلدوزیان رئیس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای دیدار و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی سلدوزیان و راهداران شهرستان نقده تشکر و قدردانی کرد.
  • شنبه 1 دی 1397 ساعت 14:48
دوره آموزشی ارتقا مهارتهای اخلاقی و زندگی ویژه خانواده های زندانیان برگزار شد.
دوره آموزشی مهارت های اخلاقی و زندگی، ویژه خانواده های زندانیان شهرستان نقده با حضور فرامرزی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
  • شنبه 1 دی 1397 ساعت 11:54
فرمانداری شهرستان نقده در ارزیابی فرمانداری های استان رتبه دوم را کسب کرد.
فرمانداری نقده در ارزیابی فرمانداری های استان بر اساس شاخص های ارتقا امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اقتصادی، مدیریت بحران، توسعه شهری و روستایی، اجتماعی و فرهنگی رتبه دوم استان را کسب کرد.
  • شنبه 1 دی 1397 ساعت 11:40
در دیدار با هیات امنای موکب عاشورائیان سلدوز با فرماندار شهرستان مطرح شد:
کمک 1100 میلیون ریالی مردم شهرستان نقده به موکب عاشورائیان سولدوز
اعضای هیات امنای موکب عاشورائیان سولدوز با فرامرزی فرماندار شهرستان دیدار و گزارشی از عملکرد این موکب ارائه نمودند.
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 12:33
با حضور فرماندار شهرستان نقده:
نمایشگاه دائمی برترین آثار خوشنویسی شهرستان افتتاح شد.
افتتاح نمایشگاه دائمی برترین آثار خوشنویسی شهرستان نقده و نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی پرتره هنرمندان شهرستان شاهین دژ، توسط فرامرزی فرماندار شهرستان نقده صورت گرفت.
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 10:47
در جلسه اساتید حوزه و دانشگاه بمناسبت گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مفتح عنوان شد
سه عاملی که در پیروزی انقلاب اسلامی نقس اساسی داشتند، روحانیت، دانشگاه، مساجد و رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) بود
نشست و جلسه اساتید حوزه و دانشگاه، بمناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت دکتر مفتح و سالروز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان، امامان جمعه، اعضای شورای اداری، روسا، اساتید و دانشجویان دانشگاه ها شهرستان، علما، روحانیون و طلاب حوزه علمیه شهرستان، 27 آذر ماه در محل دفتر امام جمعه نقده برگزار شد:
  • چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت 10:21
سومین جلسه حقوق شهروندی در محل سالن جلسات فرمانداری نقده برگزار گردید.
مسئولین شهرستان می بایست جهت تکریم ارباب رجوع و ایجاد رضایت مندی در میان مردم صادقانه تلاش کنند و خود را در برابر مردم پاسگو بدانند.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 10:33
سیاست های اصلی اداره کل حراست در سه محور صیانت، پیشگیری و مقابله است. حراست بمعنی حفاظت و صیانت از ارزش های دینی ،آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منابع نیروی انسانی که بعنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع سازمان و نظام محسوب می شود است.
جلسه داخلی فرمانداری شهرستان نقده به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
فرماندار شهرستان: در حوزه شهرستان نقده در چند سال اخیر کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام شده است و حدود 557 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، گازرسانی به روستاها، آسفالت راه های شهری و روستایی تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و ... جذب و هزینه شده است. توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده از 100 تختخوابی به 200 تختخوابی در دستور کار قرار گرفته است بطوری که در چند روز اخیرعملیات اجرایی و ساخت آن توسط پیمانکار آغاز شده و در حدود 5 میلیارد تومان میلگرد برای شروع کار آماده شده است.
  • دوشنبه 26 آذر 1397 ساعت 09:46
قطع آب مجتمع روستایی آده
  • شنبه 24 آذر 1397 ساعت 22:06
حدود 430 میلیارد ریال در بخش تجهیز بیمارستانها و افزایش مراکز بهداشتی و درمانی نقده هزینه شده است.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده برگزار گردید.
اولین مجمع سلامت شهرستان نقده به ریاست فرامرزی فرماندار و رئیس مجمع سلامت شهرستان و با حضور نماینده مردم نقده و اشنویه، معاون دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، امام جمعه اهل سنت نقده، جامعه پزشکی و پرستاری شهرستان، جمعی از مسئولین ادارت و تشکل های مردم نهاد، برگزار شد:
  • پنج شنبه 22 آذر 1397 ساعت 10:09