فرماندار نقده:

بانکها کمک حال واحد های تولیدی شهرستان باشند

بانکها کمک حال واحد های تولیدی شهرستان باشند
جلسه رفع موانع پرداخت تسهیلات بانکی با حضور روسای بانک ها و ادارات مرتبط بریاست محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت فرماندار شهرستان بانک ها را پیشرو در رفع موانع اقتصادی شهرستان دانست و افزود: امروز اگر بخواهیم جهت توسعه شهرستان نقده قدمهایی برداریم باید بانک ها بعنوان بازوی اصلی در این پیشرفت پیشقدم باشند .

فرماندار نقده با اشاره به اینکه بیش از 100 واحد تولیدی در شهرستان که بسیاری از آنها به علت نداشتن سرمایه در گردش و یا پاره ای موانع بعلت عدم پرداخت تسهیلات دریافتی از بانک ها، بصورت تعطیل یا نیمه تعطیل فعالیت میکنند، تصریح کرد: اگر بخواهیم به واحدهای تولیدی کمک کنیم باید بانک ها کمک حال واحدهای تولیدی شهرستان باشند وگرنه توسعه همه جانبه شهرستان شهرستان بخوبی محقق نخواهد شد.

نوبخت با اشاره به سفر اخیر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان، بیشترین مصوبات گذرانده شده را در حوزه پرداخت تسهیلات بانکی دانست و ادامه داد: این مصوبات در حضور مدیران عامل بانک های استان بوده و اگر در هر کدام از بانک ها مشکلی در این خصوص باشد باید با دلایل متقن آن را به فرماندار اعلام نمایند تا از طریق سرپرستی ها پیگیری شویم.

در ادامه این جلسه هریک از روسای بانک به ارائه عملکرد و پرداخت تسهیلات در حوزه های مختلف پرداخته و با بیان پاره ای از مشکلات بانکی خواستار پیگیری آنها از طریق مسئولین استانی و ملی را شدند و هر یک از مسوولین ادارات مرتبط از جمله بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد شهید و امور ایثارگران، جهاد کشاورزی و اداره صنعت، معدن و تجارت پیگیر مشکلات خود در زمینه بانکی را مطرح کردند.