اطلاعیه

تقدیر و تشکر ستاد مدیریت مبارزه با کرونا شهرستان نقده از اصناف، کسبه و بازاریان

بدینوسیله از کلیه اصناف، کسبه و بازاریان شهرهای نقده و محمدیار که نسبت به سلامتی خود و تمامی همشهریان احساس مسئولیت نموده و در طول مدت محدودیت ها نسبت به تعطیلی مغازه های خود اقدام نموده اند تقدیر و تشکر نموده و اعلام میدارد که با همت و همکاری همه شما عزیزان، شهرستان نقده از وضعیت قرمز خارج و در حالت نارنجی قرار گرفته است.

لذا از روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ اصناف قرار گرفته در ردیف مشاغل گروه دو نیز می توانند با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و عدم ازدحام در واحدهای صنفی خود نسبت به باز نمودن واحدهای خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است که با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان، محدودیت ها در گروه های شغلی 3 و 4 تمدید گردیده است و تا اطلاع ثانوی مجاز به ادامه فعالیت نمی باشند. لذا از گروه های شغلی فوق نیز انتظار می رود همکاری های لازم را در طی روزهای آینده با ستاد مدیریت مبارزه با کرونای شهرستان داشته باشند.
 
در آخر یادآوری می گردد، واحدهایی که در طول این مدت و بنابر هر دلیل پلمپ گردیده اند جهت ادامه فعالیت و فک پلمپ واحد خود از روز شنبه به اداره محترم اماکن عمومی مراجعه نموده و از فک پلمپ بدون هماهنگی لازم اکیدا خودداری گردد.

همچنین از حسن همکاری و همراهی همه مردم فهیم و نجیب شهرستان با خدمتگذاران خود در جهت مدیریت و  کنترل این بیماری منحوس، صمیمانه تشکر و سپاسگذاری می نماییم.

 

 ستاد مقابله و کنترل بیماری کرونای شهرستان نقده