بمنظور گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت:

تجلیل منوچهر شاکر فرماندار شهرستان از سرهنگ نوروزی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان نقده

تجلیل منوچهر شاکر فرماندار شهرستان از سرهنگ نوروزی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان نقده

به گزارش روبط عمومی فرمانداری نقده، فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: بسیج یک نهاد انقلابی و اسلامی است که بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد و بنا به فرموده ایشان بسیج یک شجره طیبه و از افتخارات نظام است.

شاکر در ادامه سخنان خود بیان داشت: در دوره حیات پربرکت حضرت امام خمینی(ره) بسیج با تمام توان تحت فرمان ایشان بود و بعد از ارتحال امام خمینی(ره) کماکان زیر لوای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و حفظ امنیت پایدار همواره پای کار بوده است.

وی ادامه داد: بسیج بعنوان نیرویی مردمی داوطلب و از بطن جامعه و دارای امتیاز ها و شاخص های ویژه ای است و در راستای حفظ ارزش های انقلاب بدون انگیزه و هدف اقتصادی و مالی همیشه در خط مقدم بوده و این مهم را در عرصه هشت سال دفاع مقدس، محرومیت زدایی، حوادث طبیعی، عمران و آبادانی کشور و اخیراً در عرصه مبارزه با بیماری کرونا به اثبات رسانیده است.

 فرماندار شهرستان افزود: تفکر بسیجی سطحی و از روی احساسات نیست بلکه تفکری قلبی و منطقی است که بر اساس نیازمندی های روز، همواره در عرصه های مختلف کمک حال و پشتیبان نظام بوده است.

در ادامه سرهنگ نوروزی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیز بیان داشت: شکل گیری بسیج و اقتدار نظام مدیون تدابیر ارزنده امام راحل(ره) است، ایشان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای مقابله با تهدید ها وتوطئه های دشمنان انقلاب اسلامی، دستور تشکیل بسیج مردمی را صادر کردند و طی این چهل سال با فرماندهی و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری(مد) همواره در همه عرصه ها پشتیبان و کمک حال نظام و انقلاب بوده و خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: دولت، سپاه و تمامی نهادهای جمهوری اسلامی با تعامل و همدلی در راستای تحقق منافع، توسعه و پیشرفت کشور از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

در پایان جلسه با اهداء لوح و هدایایی از زحمات و تلاش های سرهنگ نوروزی فرمانده سپاه پاسداران نقده، سرهنگ اقلیمیان معاون هماهنگ کننده، سروان ارفع معاون فرهنگی و اجتماعی، سرهنگ زیبایی فرمانده بسیج ادارات و کارگری و سروری سپاه نقده فرمانده پایگاه شهید رحیمی شهرستان تجلیل شد.