پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج

پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.
                                                        امام خمینی(ره)

بسیج یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی(ره)، برگرفته از اندیشه های آن ناب معمار کبیر انقلاب اسلامی، تبلور عزت، ایستادگی، سازندگی، خدمت رسانی و وحدت مردم ایران اسلامی و مردمی ترین نهاد در جهان است. بسیج بازوی توانمند جمهوری اسلامی در پیشرفت و اقتدار و الگوی اخلاص و خدمت رسانی بی منت به مردم است.

خدمات ارزشمند آن در طول حیات پربرکت آن برکسی پوشیده نبوده و نخواهد بود. با وجود اینکه دوران دفاع مقدس بعنوان برگ های زرینی از خدمات بسیج در تقویم انقلاب شکوهمند اسلامی ثبت شده، ولی این خدمات محدود به آن دوران نبوده و بعد از آن نیز خدمات زیادی در عرصه های مختلف مانند امنیتی، فرهنگی، سازندگی در مناطق محروم و بویژه در زمان وقوع بلایای طبیعی انجام داده است. در زمان کنونی نیز از بدو شیوع بیماری منحوس کرونا بسیجیان در صحنه حاضر بودند و در مدیریت آن یار و یاور مسئولین امر بودند.

اینجانب بر خود لازم میدانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، و ادای احترام به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و ارج نهادن به خدمات بسیجیان در تمام طول عمر پربرکت آن، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به همه بسیجیان بویژه بسیجیان شهرستان نقده تبریک گفته و عزت، موفقیت و سربلندی آنان را در پرتو عنایات و توجهات امام عصر(عج) و منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت دارم

منوچهر شاکر/ فرماندار شهرستان نقده