معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نقده:

خدمات ارزنده بسیج در طول عمر پر برکت آن بر کسی پوشیده نیست

خدمات ارزنده بسیج در طول عمر پر برکت آن بر کسی پوشیده نیست
صبح امروز جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته بسیج به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، سهراب سروری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، اظهار داشت: خدمات ارزنده بسیج در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی، همچون تسخیر لانه جاسوسی که حضرت امام خمینی(ره) از آن بعنوان انقلاب دوم نام برند، جانفشانی در طول 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن در عرصه جهاد سازندگی بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه افزود: بعد از گذشت بیش از 40 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی، بسیج در همه عرصه ها طیف گسترده ای از وظایف را عهدهدار بوده و بسیجیان در جبهه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و دفاعی در یکی از حساس ترین دوره های تاریخ این مرز و بوم پای آرمان های امام و مردم خود ایستاده اند. بسیج و تفکر بسیجی در طول این چهل سال همواره نجات بخش و راهگشا بوده است.

 

سروری در پایان سخنان خود از تمامی نهاد ها، ادارات و کمیته های ستاد گرامیداشت هفته بسیج شهرستان خواست تا با جدیت برنامه های مصوب در جلسه را پیگیری و اجرا نمایند.

سرهنگ قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه نقده نیز ضمن تشریح مجموعه اقدامات سپاه و بسیج در عرصه های مختلف، مجموعه برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان را جهت برنامه ریزی و  هماهنگی های لازم ارائه داد.

در پایان این جلسه احکام روسای کمیته های 30 گانه ستاد گرامیداشت هفته بسیج شهرستان نیز اهدا شد.