فرماندار نقده:

نظارت بر نانوایی های شهرستان تشدید می شود

نظارت بر نانوایی های شهرستان تشدید می شود
فرماندار شهرستان نقده در جلسه کارگروه آرد و نان که با محوریت تامین آرد سهمیه نانوایان و تشدید نظارت بر فعالیت خبازی‌ها و نانوایان سنتی برگزار شد، گفت: آرد اختصاص یافته به نانوایی‌ها باید با نظارت ناظران، پخت شده و به دست مردم برسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت‌  محمد نوبخت در جلسه کارگروه آرد و نان با تاکید بر برخورد قاطع با اخلال‌گران آرد و نان شهرستان، افزود: ساماندهی نانوائی‌ها، تامین و توزیع آرد و نظارت بر کیفیت و پخت نان از اولویت‌های مهم کارگروه ساماندهی آرد و نان و کمیته نظارت این شهرستان در جهت رفاه شهروندان است.

وی اضافه کرد: بازرسی و نظارت بر تمامی نانوائی‌های سطح شهرستان از فردا تا پایان تیرماه تشدید می‌یابد و خودم نیز از فردا در خبازی‌ها حضور و بر نحوه‌ی پخت و توزیع نظارت دقیق و میدانی خواهم داشت.

فرماندار شهرستان نقده گفت: در بحث بازرسی و نظارت از ظرفیت بزرگ بسیج استفاده خواهیم کرد و بسیجیان بر عملکرد نانوائی‌ها نظارت کامل خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در عرضه آرد و نان نداریم از مردم خواست تا بیش از مایحتاج و مصرف خود از نانوائی‌ها نان بیشتری درخواست نکنند.

نوبخت‌ افزود: تاکنون یک واحد نانوائی بعلت تخلف پلمپ شده و از این پس هرگونه کم‌کاری و عدم پخت نان، موجب پلمپ شدن نانوائی‌های متخلف خواهد بود.