رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی خبر داد؛

ثبت نام ۳۳ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در استان/ ۳۵ درصد ثبت نام شدگان سابقه داوطلبی ادوار نمایندگی مجلس را دارند

ثبت نام ۳۳ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در استان/ ۳۵ درصد ثبت نام شدگان سابقه داوطلبی ادوار نمایندگی مجلس را دارند
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در نخستین روز ۳۳ نفر با حضور در ۱۰ حوزه انتخابیه نسبت به ثبت نام اقدام نمودند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده و به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ علی مصطفوی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز ۱۰ آذر با دستور وزیر کشور همزمان در ۱۰ حوزه انتخابیه استان نیز آغاز شد افزود: از مجموع ۳۳ نفر ثبت نامی در روز نخست دو نفر خانم هستند.


وی با بیان اینکه ۲۱ نفر از ثبت نام شدگان دارای مدرک کارشناسی ارشد، یک نفر دیپلم با سابقه نمایندگی مجلس، یک نفر لیسانس،۶ نفر تحصیلات حوزوی و ۴ نفر نیز دارای مدرک دکترا هستند ادامه داد: کمترین سن ثبت نامی ۳۰ و بالاترین سن نیز ۶۶ سال بود.


مصطفوی گفت: از مجموع ثبت نام شدگان در روز نخست ۴ نفر فرهنگی،۳ نفر بازنشسته، ۴ نفر شغل آزاد، ۵ نفر استاد دانشگاه،۷ نفر کارمند،۴ نفر روحانی، ۲ نفر نماینده فعلی مجلس و یک نفر وکیل و ۳ نفر نیز با عنوان شغلی سایر ثبت نام نموده اند.


رئیس ستاد انتخابات استان تصریح کرد: ۳۵ درصد از ثبت نام شدگان امروز سابقه داوطلبی ادوار نمایندگی مجلس و ۳۲ درصد نیز دارای سابقه ایثارگری هستند.


علی مصطفوی با تقدیر از همکاری و همراهی رسانه ها در جلب مشارکت حداکثری از داوطلبین نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست تا ثبت نام را به روز آخر نسپارند و در حین ثبت نام نیز مدارک لازم را به همراه داشته باشند.

 

گفتنی است در روز اول 5 نفر در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه ثبت نام کرده اند.