با حضور رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نقده صورت گرفت:

کلنگ احداث 2 مدرسه 12 کلاسه و یک مدرسه 9 کلاسه در شهرستان نقده به زمین زده شد

کلنگ احداث 2 مدرسه 12 کلاسه و یک مدرسه 9 کلاسه در شهرستان نقده به زمین زده شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، بعد بازدید از پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش در نقده و کلنگ زنی 2 مدرسه 12 کلاسه و 1 مدرسه 9 کلاسه در مصاحبه با واحد خبر صدا وسیمای نقده عنوان کرد: استان آذربایجان غربی یکی از استان های محروم در بحث سرانه فضاهای آموزشی است.
 رخشانی مهر با بیان اینکه حدود 5/2 (پنج و دو دهم) متر مربع میانگین سرانه آموزشی کشور است گفت: یازده استان از جمله استان آذر بایجان غربی زیر خط این میانگین هستند، افزود در تلاشیم که این استان و سایر استان های زیر خط میانگین را به میانگین سرانه آموزشی کشور برسانیم.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اضافه کرد: اولویت بندی ما برای سال 97 تکمیل پروژه های نیمه تمام است و قطعاً برای تکمیل پروژه هایی که امروز از آنها بازدید شد برنامه ریزی خواهیم کرد.
وی در ادامه با اشاره به کلنگ زنی امروز چند مدرسه در شهرستان نقده گفت: از منابع ملی و استانی در کمترین زمان ممکن برای شروع عملیات اجرایی و تکمیل آنها اقدام خواهیم کرد.
رخشانی مهر در بخش پایانی سخنان خود گفت: در لایه بودجه سال 98، حدود 1850 میلیارد تومان برای نوسازی مدارس در ردیف ملی اعتبار در نظر گرفته شده است که این این عدد نسبت به بودجه 97 رشد حدود سه برابری داشته است.