سرپرست فرمانداری نقده در دیدار با شورای شهر نقده عنوان کرد:

رسالت اصلی شورای اسلامی شهر پاسخگویی و جلب رضایت مردم، نظارت بر عملکرد شهرداری و مسائل شهری، به دور از سیاست زدگی است

صبح امروز 22 اردیبهشت ماه، شهردار و اعضای شورای شهر نقده با حضور در فرمانداری با سرپرست فرمانداری شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، شاکر سرپرست فرمانداری شهرستان در اولین دیدار خود با شهردار و شورای اسلامی نقده، رسالت اصلی شورای اسلامی شهر را پاسخگویی و جلب رضایت مردم، نظارت بر عملکرد شهرداری و مسائل شهری، به دور از سیاست زدگی دانست و افزود: شورای اسلامی منتخب مردم است و انتظارات نیز از این شورا بسیار بالاست.


شاکر در بخش دیگری از سخنان خاطر نشان کرد: با وجود تمامی کارها و خدماتی که در حوزه شهرستان انجام شده، پیشرفت شهرستان از نظر زیرساخت ها و کارهای عمرانی در حد انتظار نبوده، فرمانداری، شوراهای اسلامی و تمامی نهادها و ادارات حوزه شهرستان با اتحاد همدلی، برنامه ریزی و هدف گذاری مناسب و بهره گیری از رهنمودهای ائمه محترم جمعه و به دور از مسائل چالش برانگیز و حاشیه ای، در راستای رشد، پیشرفت و تعالی شهرستان گام برداریم.


سرپرست فرمانداری شهرستان ادامه داد: ادارات و نهادهای مختلف شهرستان باید در حیطه وظایف و اختیارات خود و طبق قانون عمل نمایند و به هیچ عنوان اجازه دخالت افراد غیرمسئول در امور مختلف داده نخواهد شد.


وی اظهار امیدواری کرد: با کار تلاش و برنامه ریزی مناسب مسائل و مشکلات شهرستان را بتدریج برطرف خواهیم کرد.