پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان برگزار شد
پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت برنامه های هفته دفاع مقدس، آغاز مدارس و بررسی مسائل مختلف شهرستان به ریاست مرتضی فرامرزی فرماندار برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان نقده به ریاست مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان و با محوریت برنامه های هفته دفاع مقدس برگزار شد. 
در این جلسه فرامرزی فرماندار شهرستان نقده ضمن تسلیت آیام سوگواری حضرت اباعبدا...الحسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت و پربرکت برای مقام معظم رهبری(مد)، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و افزود 8 سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس برای انقلاب اسلامی نوپای ما خودباوری و خودکفایی به ارمغان داشت. رییس شورای اداری شهرستان اظهار نمود: باید در راستای خدمت به مردم و مخصوصا قشر محروم جامعه تلاشمان را چندین برابر کنیم تا شرمنده خون شهدا و ایثارگری¬های ایثارگران و جانبازان نباشیم.

فرماندار نقده ضمن تبریک ایام آغاز مدارس و بهار تعلیم و تربیت، با اشاره به جشن عاطفه¬ ها از مردم و مسوولین خواست با حفظ کرامت انسانی از اقشار محروم جامعه حمایت نمایند.

وی همچنین با اشاره به در پیش رو بودن ایام انتخابات گفت: مر قانون در تمامی مراحل انتخابات حکم فرماست و وظیفه تمامی ما عمل به قانون است.

در ادامه حاج ماموستا کلشی نژاد امام جمعه اهل تسنن نقده، ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: اهل سنت نیز مانند مذاهب دیگر به اهل بیت پیامبر(ص) ارادت دارند. وی ادامه داد: قیام عاشورا و پیام ها و درس های آن نه تنها برای مسلمانان بلکه برای تمامی بشریت است. امام جمعه اهل تسنن نقده توجه به فرهنگ جامعه و جلوگیری از مسائل تفرقه افکن را از ضروریت جامعه عنوان کرد و با توجه به در پیش بودن انتخابات از کاندیداهای احتمالی مجلس شورای اسلامی خواست در شعارها و برنامه های تبلیغاتی خود از مسائل تفرقه افکن پرهیز نمایند.

اقلیمیان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقده نیز با اشاره به برنامه ریزی 60 عنوان برنامه برای هفته دفاع مقدس از مردم و مسوولین خواست در این برنامه¬ها حضور برشوری داشته باشند.

در پایان جلسه خدادادی رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان در خصوص آغاز بکار مدارس گفت: در حدود 24 الی 25 هزار دانش آموز در 180 مرکز آموزشی ثبت نام کرده اند. وی ادامه داد برنامه ریزی های لازم برای این امر انجام شده و در این راستا مشکلاتی جزئی داریم که انشاا... بزودی حل خواهد شد.