فرامرزی در پنجمین جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

شهرستان نقده جزء شهرستان های سبز استان در زمینه قاچاق کالا و ارز است/ زیبنده نظام اسلامی نیست که مصرف کالاهای خارجی در جامعه گسترش یابد

شهرستان نقده جزء شهرستان های سبز استان در زمینه قاچاق کالا و ارز است/ زیبنده نظام اسلامی نیست که مصرف کالاهای خارجی در جامعه گسترش یابد
پنجمین جلسه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال 97، به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان و با حضور اعضاء، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان نقده در این جلسه عنوان کرد: شهرستان نقده جزء شهرستان های سبز استان در زمینه قاچاق کالا و ارز است و وضعیت قاچاق کالا و ارز بعنوان معضل اجتماعی در شهرستان مطرح نیست ولی ضروریست که مسئولین امر برای جلوگیری از شیوع پدیده قاچاق کالاهای خارجی بی کیفیت و آثار منفی آن بر اقتصاد خانواده و اقتصاد ملی، برنامه ریزی نمایند.
فرامرزی افزود: از آنجایی که شعار سال کشور حمایت از کالای ایرانی است، زیبنده نظام اسلامی نیست که مصرف کالاهای خارجی در جامعه گسترش یابد لذا می بایست جامعه و افکار عمومی را تشویق به استفاده از تولیدات داخل کرد و با تمام توان از تولید کنندگان داخلی حمایت کنیم تا هزینه تمام شده کالاها کاهش یابد و رغبت مصرف کننده به استفاده از تولیدات داخلی بیشتر شود. 
فرماندار شهرستان از اعضای جلسه خواست تا گزارش میدانی و تحلیلی دقیق از وضعیت بازار، نوسانات قیمت ها، کنترل، ورود و خروج کالاها را داشته باشند تا با در دست داشتن آمار و اطلاعات نسبت به روند عرضه و تقاضا برنامه ریزی و از قاچاق کالاهای داخلی و خارجی جلوگیری شود. همچنین به بازرسی مشترک ادارات ذیربط بر کنترل و نظارت داروهای خارجی تأکید کرد.