پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت روز جانباز

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت روز جانباز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرارسیدن چهارم شعبان میلاد با سعادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما

                                                                                       (سوره نساء آیه 95)

این کشور همیشه به رزمندگان دوران هشتساله، بخصوص به خانوادههاى شهدا و جانبازان و آزادگان و مفقودان و اسرا و خانوادههایشان مدیون است.»

                                                                                      (مقام معظم رهبری)

چهارم شعبان سالروز میلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) بعنوان روز جانباز نامگذاری شده است. عباس(ع) بزرگ جانباز تاریخ انسانیت، صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود. جانبازان سرافراز ایران اسلامی نیز با تاسی از علمدار کربلا ایثارگری ها و جانفشانی های زیادی چه در صحنه های 8 سال جنگ تحمیلی و چه بعد از آن در جامعه انجام داده اند و با عهدی که با امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مد) بسته اند، استوارند.

افتخار جانبازی نصیب انسانهای پاکی می شود که هدف آنها رضای الهی است و برای رسیدن به آن هدف از هستی و جان خویش نیز گذشته اند. یقینا دلاوری ها و ایثارگری های جانبازان هیچگاه از یاد مردم قدرشناس ایران اسلامی نخواهد رفت.

اینجانب میلاد با سعادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز را خدمت مردم شریف کشورمان بویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان تبریک و تهنیت عرض می کنم.