فرماندار نقده درصبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان:

اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه یک کشور است/ بخشی از این سرمایه اجتماعی بر عهده نیروهای انتظامی است/ مردم بخش بزرگی از اخلاق و عملکرد حاکمیت را در عملکرد نیروی انتظامی می بینند

اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه یک کشور است/ بخشی از این سرمایه اجتماعی بر عهده نیروهای انتظامی است/ مردم بخش بزرگی از اخلاق و عملکرد حاکمیت را در عملکرد نیروی انتظامی می بینند
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان نقده بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با حضور مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان، ائمه جمعه، خانواده های معظم شهداء و نیروهای مسلح و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان، در محل محوطه ستاد فرماندهی انتظامی نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: لازمه پیشرفت هر کشوری بر مبنای امنیت استوار است و برقراری امنیت پایدار بر عهده نیروهای مسلح است. حفظ امنیت و آرامش مردم جزء اولویت های اساسی حاکمیت است، امنیت ملی جمهوری اسلامی در سایه تلاش و مجاهدت تمامی نیروهای مسلح، اعم از ارتش، سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و امنیتی تحقق یافته است.

فرامرزی افزود: بحث فرهنگ سازی نیز در امنیت یک جامعه بسیار تأثیرگذار است و تحقق این امر مستلزم آن است که خود مردم و دستگاه های دخیل در امر فرهنگ سازی، نقش آفرینی نمایند، احترام به بینش و عقاید افراد مختلف، نوع دیگری از امنیت در جامعه است.

فرماندار شهرستان در ادامه خاطر نشان کرد: اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه یک کشور است و بخشی از این سرمایه اجتماعی بر عهده نیروی انتظامی است، مردم بخش بزرگی از اخلاق و عملکرد حاکمیت را در عملکرد نیروی انتظامی می بینند، وقتی که رفتار این عزیزان قانونمند، حسنه و بر اساس عزت نفس و پاکدامنی باشد، قطعاً جامعه در آرامش خواهد بود، خوشبختانه در سایه رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مد) به جرأت می توان گفت که نیروهای مسلح ما و بخصوص نیروهای انتظامی که در لبه خاکریز برقراری نظم و امنیت هستند از پارساترین، پاکدامن ترین و عزتمندترین نیروهایی هستند که در راستای خدمت به جامعه نهایت تلاش خود را بکار بسته اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر امروز با سربلندی و اقتدار در مقابل یاوه گویی های جهان استکبار ایستاده ایم و سیاست ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد) در حوزه جهانی عملیاتی و اجرایی می شود در سایه و برکت، مقاومت و ایثار بزرگ مردانی است که خون خود را تقدیم این انقلاب کرده اند، به هیچ عنوان نباید خون پاک شهیدان و فرهنگ ایثار و شهادت به فراموشی سپرده شود، انشاءا.. با همین فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بدست صاحب اصلی آن حضرت مهدی(عج) خواهیم سپرد.

فرامرزی در پایان سخنان خود عنوان کرد: دستاوردهای عظیم نظامی از جمله انواع پهبادهای شناسایی، بمب افکن و نقطه زن، سامانه فوق پیشرفته باور 373، موشک های نقطه زن، خودروها و نفربرهای ضدمین و ضدگلوله و... در زمان شدیدترین تحریم ها، بدست جوانان و بزرگ مردان این مرز و بوم ساخته شده است و کشور ایران امروزه یکی از قدرتمندترین کشورها در منطقه و جهان است.