سیاست های اصلی اداره کل حراست در سه محور صیانت، پیشگیری و مقابله است. حراست بمعنی حفاظت و صیانت از ارزش های دینی ،آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منابع نیروی انسانی که بعنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع سازمان و نظام محسوب می شود است.

جلسه داخلی فرمانداری شهرستان نقده به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه داخلی فرمانداری شهرستان نقده به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی برگزار شد
فرماندار شهرستان: در حوزه شهرستان نقده در چند سال اخیر کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام شده است و حدود 557 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، گازرسانی به روستاها، آسفالت راه های شهری و روستایی تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و ... جذب و هزینه شده است. توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده از 100 تختخوابی به 200 تختخوابی در دستور کار قرار گرفته است بطوری که در چند روز اخیرعملیات اجرایی و ساخت آن توسط پیمانکار آغاز شده و در حدود 5 میلیارد تومان میلگرد برای شروع کار آماده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این نشست از حضور مدیر کل حراست استان در شهرستان بعنوان نماینده استاندار، ابراز خرسندی کرد و آن را مایه مباحات و خشنودی و بسیار مثبت دانست.

 

فرامرزی عنوان کرد: اگر در راستای توسعه و پیشرفت درحوزه شهرستان خدمتی انجام گرفته با همت و همکاری تمامی کارکنان اعم از بخشداران، مسئولین واحدها، کارمندان و همچنین مسئولین سایرادارات شهرستان بوده است. مایه خشنودی است که اکثریت کارکنان فرمانداری شهرستان از خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در حوزه شهرستان نقده در چند سال اخیر کارها و خدمات بسیار بزرگی انجام شده است و حدود 557 میلیارد تومان در بخشهای مختلف کشاورزی، گازرسانی به روستاها،  آسفالت راه های شهری و روستایی تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و ... جذب و هزینه شده است.

توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نقده از 100 تختخوابی به 200 تختخوابی در دستور کار قرار گرفته است بطوری که در چند روز اخیرعملیات اجرایی و ساخت آن توسط پیمانکار آغاز شده و در حدود 5 میلیارد تومان میلگرد برای شروع کار آماده شده است.

 

فرامرزی افزود: پاکدستی، صداقت و پشتکار کارمندان فرمانداری ستودنی و قابل تقدیر است و مجموعه که پاکدست و صادق باشد قطعاً در حوزه مدیریت و اجرا موفق خواهد بود. وی تصریح کرد: کارمند فرمانداری میباسیت استقلال فکری داشته باشد و با شناخت کامل و جامع  از حوزه کاری خود، دستورالعمل ها، ضوابط و مقررات،  در مسیر خدمت به مردم و نظام حرکت نماید.

 

فرماندار شهرستان عنوان کرد: سیاست مجموعه فرمانداری بر این است که از مشارکت های مردمی، ایده و نظر شوراهای شهر و روستا، نخبگان و فرهیختگان شهر در بحث تصمیم سازی و تصمیم گیری در جهت پیشرفت و تعالی شهرستان استفاده کنیم و کارها را با اعتدال و تعامل سازنده با مجموعه ادارات و نهاد های مختلف، امامان جمعه و اعضای شورای تأمین شهرستان پیش ببریم. سیاست ریاست جمهور که ایجاد نشاط و امید برای مردم و همچنین ایجاد فضای باز برای نقد مسئولین در حوزه کاری خود را  فراهم کنیم.

 

فرامرزی در پایان سخنان خود گفت: انشاءا... بتوانیم به رسالت اصلی خود که خدمت بی منت به مردم است را به نحو احسن انجام دهیم و شرمنده خون شهداء و مردم نباشیم.

 

 

در ادامه این نشست میرزایی مدیر کل حراست استانداری آذربایجان غربی عنوان کرد: تمدن اسلامی که مقام معظم رهبری(مد) نیز بدان اشاره کرده است به برکت انقلاب و ایثارگری شهداء، جانبازان و آزادگان است. همه ما باید قدردان آنها باشیم. تمام تلاش خود را بکار بندیم تا در روز قیامت شرمنده شهداء نباشیم.

 

میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: از سیاست های اصلی اداره کل حراست می توان به سه محور صیانت، پیشگیری و مقابله اشاره کرد. وی گفت حراست بمعنی حفاظت و صیانت از ارزش های دینی ،آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و منابع نیروی انسانی که بعنوان مهمترین و ارزشمندترین منابع سازمان و نظام محسوب می شود می باشد.

 

 

میرزایی تصریح کرد: 98 درصد از وظایف حراست، صیانت و پیشگریست و تنها 2 درصد آن به مقابله اطلاق می شود. اگر عضوی از سازمان کار اشتباه و تخلفی داشت سیاست ما بر این است که با روش های مختلف او را به مسیر اصلی خدمت به مردم برگردانیم. وی افزود: اداره کل حراست از جناح بندی ها به دور است و بصورت مستقل عمل می کند و بر له و علیه هیچ جناحی نیست.

 

مدیر کل حراست استان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن ما خارج از مرزهاست و باید تمرکز مسئولین و مردم به دشمنان خارجی باشد. دشمنان نظام در آرزوی آن بودند که انقلاب سالگرد 40 سالگی خود را نبیند ولی همانطور که مقام معظم رهبری(مد) فرمودند آنها این آرزو را با خود به گور خواهند برد.

 

وی افزود: همانطور که دیدید دشمن با تبلیغات منفی و عملیات روانی با اینکه هیچ کمبودی در منابع کشور وجود نداشت؛ تا حدودی توانست در اقتصاد کشور خلل ایجاد کند، اما با صبر و بردباری مردم و تدبیر نظام مشکلات اقتصادی کشور رو به ثبات و بهبودی است.  دشمن همواره و بصورت شبانه روز در تلاش است تا به هر طریق ممکن به انقلاب اسلامی ضربه بزند. و با تبلیغات و عملیات روانی، مردم را از نظام و انقلاب جدا کند و بین مردم و نظام شکاف ایجاد کند و نارضایتی عمومی بوجود آورد. اما با رهنمود های مقام معظم رهبری(مد) و کار و تلاش مسئولین نظام، دشمنان و بدخواهان این انقلاب همچون گذشته شکست خواهند خورد.

 

میرزایی در پایان سخنان خود گفت درب اداره کل حراست استانداری به روی تمام همکاران باز است و علاقمندیم از نقطه نظرات کارشناسی همکاران در حوزه کاری خود، بهرمند شویم.

در این جلسه بخشداران، مسئولین واحد ها و کارشناسان فرمانداری نقطه نظرات، انتقادات وپیشنهادات خود در حوزه استان و شهرستان را مطرح کردند.