جلسه بررسی مسایل و مشکلات تعاونی مسکن مهر محلی شماره 4 نقده برگزار شد

جلسه بررسی مسایل و مشکلات تعاونی مسکن مهر محلی شماره 4 نقده برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، صبح امروز جلسه بررسی مسایل و مشکلات تعاونی مسکن مهر محلی شماره 4 نقده به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور رییس دادگستری، دادستان، ادارات مرتبط و بانک عامل، جمعی از اعضا و هیات مدیره این تعاونی با تاکید بر تسریع روند حل مشکلات و تحویل مسکن های موجود برگزار شد.

در این جلسه محمد نوبخت سرپرست فرمانداری نقده با اشاره به سومدیریت های انجام شده و طولانی شدند روند تحویل این واحدها گفت: تمامی ادارات و ارگانهای دخیل با همکاری تلاش نمایند در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب این واحدها تحویل اعضای تعاونی شود.
وی بر رعایت مسایل قانونی و ایمنی ساختمان در موعد تحویل تاکید کرد.

برخی از مصوبات این جلسه:

 تامین اجتماعی نسبت به تقسیط بدهی این تعاونی مساعدت لازم را انجام دهد همچنین اگر در طول این مهلت پرداخت امکان بخشودگی جرایم فراهم باشد، نسبت به بخشودگی آن اقدام نماید.

 هیات مدیره با همراهی اداره کل راه و شهرسازی ظرف مدت 45 روز نسبت به تهیه 13 تابلوی برق اقدام نماید. مدیریت توزیع برق نیز متعهد شد بمحض آماده شدن تابلوها اقدامات لازم در خصوص برق دار کردن واحدها انجام دهد.

 شهرداری نقده نسبت به صدور عدم خلافی و پایان کار این واحد ها علاوه بر تخفیفات قبلی نسبت به اعمال 25 درصد تخفیف مجدد نیز اقدام نماید.

اداره گاز شهرستان همکاری و همراهی لازم در جهت دادن انشعاب و مشکلات موجود همکاری لازم را انجام دهد

 بانک صادرات نیز متعهد شد در خصوص تقسیط بدهی همراهی و همکاری لازم را انجام دهد.

 اداره کل راه و شهرسازی نیز برخی هزینه های این واحد ها را از محل یارانه دولتی متقبل شد.