فرماندار نقده:

بدون تردید مراسمات ماه محرم را با شکوهتر و بهتر از سال های قبل برگزار خواهیم کرد

بدون تردید مراسمات ماه محرم را با شکوهتر و بهتر از سال های قبل برگزار خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، هفدهمین جلسه کمیته شهرستانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا با محوریت لزوم پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به ریاست منوچهر شاکر برگزار شد.
منوچهر شاکر فرماندار شهرستان نقده، در این جلسه عنوان داشت: در این روزها کمیته شهرستانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا روزهای پرکاری را پشت سر می گذارد. از آن جمله نظارت بر نحوه آماده سازی محل و نحوه برگزاری آزمون سراسری که از چندین روز قبل همکاران شبکه بهداشت و درمان بر محل آزمون و مسائل مربوط به آن نظارت کامل دارند.
فرماندار نقده افزود: امروز نیز اولین روز برگزاری آزمون سراسری است و امیدواریم این آزمون بخوبی برگزار شده و نتیجه آن همراه با موفقیت تمامی دانش آموزان شهرستان باشد. بعد از برگزاری این آزمون نیز محل های برگزاری با نظارت کارشناسان بهداشت و درمان ضدعفونی شده و برای روز بعدی آماده می شود.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش ضمن تسلیت این ایام گفت: بدون تردید این مراسمات را باشکوهتر و بهتر از سالهای قبل برگزار خواهیم کرد. با این حال با توجه به شرایط خاص امسال با تمسک و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری(مد) مکلف به تمکین به تصمیمات ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا خواهیم بود.
منوچهر شاکر افزود: در این راستا پروتکل های بهداشتی تدوین و از ستاد کشوری مبارزه با بیماری کرونا ارسال شده است که از طریق اداره تبلیغات اسلامی به تمامی هیات های عزاداری ابلاغ خواهد شد و هیات ها ملزم به رعایت آنها هستند.
فرماندار شهرستان نقده با اشاره به در پیش بودن هفته دولت این هفته را به تمامی دولت مردان و کارکنان دولت تبریک گفت.
وی افزود تمامی برنامه های هفته دولت بصورت مختصر و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

محمد عبدلی رییس شبکه بهداشت و درمان نقده نیز در این جلسه گفت: وضعیت شهرستان در حال هشدار و زرد است. وی ابراز امیدواری کرد با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هیات های عزاداری مراسمات محرم با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی صورت گیرد.
وی افزود در بخش درمان همکاران بیمارستان با آمادگی کامل به ارائه خدمات مشغولند. در بخش بهداشت نیز همکاران با تمامی توان مشغول پیگیری موارد بهداشتی مانند بازرسی های مستمر از سطح شهر و موارد مربوط فاصله گذاری اجتماعی هستند.