پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار

پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:


بسم ا... الرحمن الرحیم
پرستاران شایسته احترام ، تجلیل و ستایش از طرف مردم و مسؤلان هستند.
                                                                                         (مقام معظم رهبری)


نامگذاری زادروز ولادت بزرگ بانوی کربلا، مظهر صبر و شکیبائی، بعنوان روز پرستار نشان از ارزش و اهمیت این قشر زحمت کش دارد. این بزرگواران اندیشه ای جز التیام آلام و رنج های جسمی و روحی بیمار نداشته و در این راه ایثارگری ها و از جان گذشتگی ها فراوانی هم در دوران دفاع مقدس و هم بعد از آن انجام داده اند.
در شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، پرستاران ایران اسلامی در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس با الگو گرفتن از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری(س)، نمونه‌ای از ایثار و فداکاری را در نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته‌اند و با تقدیم ده ها شهید مدافع سلامت نشان دادند پیرو مکتب حضرت زینب(س) هستند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت و همچنین تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و استقامت، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.
به امید آنکه با یاری خداوند متعال و تلاش شما عزیزان و همراهی مردم شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا باشیم.

منوچهر شاکر
فرماندار شهرستان نقــده