پیام نوروزی محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده

پیام نوروزی محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده
محمد نوبخت: اولویت برنامه هایم برای سال جدید تمرکز بر مسایل اقتصادی شهر خواهد بود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، اولویت برنامه های خود برای سال جدید را اعلام نمود. در متن این پیام آمده است.


بسم ا... الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار    یا مدبراللیل والنهار   یا محول الحول و الاحوال   حول حالنا الی احسن الحال

بهار فصل نوشدن و رستاخیز دوباره طبیعت، نشان از قدرت لایزال خداوند متعال دارد. عید باستانی نوروز پیام تغییر و تحول دارد، تلاش برای زدودن کهنگی ها و رسیدن به هدفی متعالی تر. بهار نشان رحمانیت و حکمت الهی است، فرصتی مغتنم برای اندیشیدن و تامل در اسرار آفرینش.

در حدود دو ماهی که توفیق خادمی مردم شریف شهرستان نقده را داشتم سعی ام ایجاد وحدت و همدلی بیش از پیش میان مسوولان و همچنین در بین مردم و مسوولان بود که در سال جدید نیز از اولویت ها خواهد بود. تمرکز اصلیمان در سال 1401 بر مسایل اقتصادی و شکوفایی اقتصادی  شهرستان است. در زمینه عمرانی نیز بر به سامان رساندن طرح های نیمه تمام گذشته متمرکز خواهیم بود.

مطمئنا آبادانی و توسعه هر دیار جز با همت و تلاش مسوولان و خواستن، همراهی و همدلی مردم میسر نخواهد بود، که در همین نخستین دقایق سال جدید دست یاری بسوی شما مردم شریف برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترکمان دارم تا شهری که لایق آن هستیم را بسازیم. شهری بسازیم توسعه یافته و آباد و زندگی توامان با معنویات، امید، آرامش و کمال که با تلاشمان دور از دسترس نخواهد بود.

اینجانب ضمن عرض ارادت به ساحت مقدس حضرت ولیعصر صاحب الزمان(عج) و همچنین گرامیداشت نام یاد و خاطره شهدای این سرزمین، این عید باستانی را محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مردم ایران اسلامی و علی الخصوص مردم شریف شهرستان نقده تبریک عرض نموده و امید آن دارم سال جدید که بنام" سال تولید، دانش بنیان و اشتغال‌آفرین" نامگذاری شده است، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی، برکت، سلامتی، صحت، سعادت به همراه احسن الحال باشد.

محمد نوبخت/ فرماندار شهرستان نقده