پیام تبریک فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

پیام تبریک فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان با صدور پیامی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز را به آغوش ایران اسلامی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا  
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی برسر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند.
                                                                                             (سوره احزاب-آیه ٢٣)

اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود.
                                                                                                 حضرت امام خمینی (ره)

بیست و ششم مرداد ماه سال ۶۹ آغاز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگ زرینی دیگری در تقویم پرافتخار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را رقم زده است. این روز یادآور اراده راسخ، استقامت و پایداری آزادگان در دیار قربت و به دور از میهن و خانواده خود است، تاجاییکه دشمن در مقابل صبر و استقامت آزادگان و اراده پولادین این عزیزان سر تسلیم فرود آورد. در دوران حاضر ایشان سرمایه هایی بزرگی برای ادامه راه انقلاب، اهداف امام راحل(ره)  و نسل حاضر که دوران جنگ تحمیلی را ندیده اند، است.

اینجانب ضمن ادای احترام به شهدا، امام شهدا و تمامی ایثارگران و آزادگان، این روز بزرگ را محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد)، مردم شریف بخصوص ۸۶ پرستوی شهرستان و خانواده های محترم آنان که رنجشان کمتر از خود آزادگان نبود تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیق روز افزون در راه خدمت به نظام جمهوری اسلامی را از خداوند منان خواستارم.

 

منوچهر شاکر/ فرماندار شهرستان نقده