پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن روز ارتش

پیام فرماندار نقده بمناسبت فرارسیدن روز ارتش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را به تمام دلاور مردان ارتش قهرمان ایران اسلامی تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:

و أعِدُّوا لَهُم مَااستَطَعتُم مِن قُوَّةٍ
هر چه در توان دارید قدرت خود را برای مقابله با آنها [دشمنان ]آماده کنید
                                                                                              انفال، آیه ۶۰ 

ارتش جمهوری اسلامی امروز یک نیروی فکری و معنوی و دارای انگیزه‌های پاک و مقدس است
                                                                                                                           مقام معظم رهبری(مد)

 

۲۹ فروردین سرفصل حیات جدید ارتش جمهوری اسلامی و صیانت از استقلال و تمامیت ارضی کشور است. این روز که با صدور پیام تاریخی از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی به نام ((ارتش جمهوری اسلامی ایران))، نامگذاری شد، باعث تقویت این نیروی با اصلابت شد.
آنچه امروز موجب افتخار است، مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی است که در 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف و در مقابل تمامی قدرت های روز جهان آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند. یکی از مولفه‌های مهم در منظومه دفاعی و نظامی و اقتدار و عزت نظام اسلامی در عرصه های بین المللی، وجود ارتشی قدرتمند و مکتبی است که همواره در رکاب مولا و مقتدایشان در عمل به تکالیف الهی مشغول مجاهدت هستند. ارتش جمهوری اسلامی ایران نه تنها در عرصه دفاع در زمینه های سازندگی نیز اسوه بوده است و در تمامی زمینه ها در مواقع نیاز یاریگر مردم ایران بوده و خواهد بود.
آن چیزی که ارتش ایران اسلامی را متمایز از ارتش های جهان می نماید، مکتبی و ارزشی بودن آن است. این نیروی مردمی با تقدیم 48 هزار شهید به این نظام مقدس، ثابت کرده است که برخواسته از بطن مردم است. ارتش ایران اسلامی در پرتو اعتقادات و باورهای دینی و توانمندی های عملی و علمی خود و با رهبری فرمانده کل قوا، توانسته است قدرت و اقتدار خود را به جهانیان ثابت کند.

اینجانب با با ادای احترام به ساحت مقدس امام عصر (عج) و گرامی داشت یاد و خاطره 48 هزار شهید ارتش و امام عزیز شهدا، 29 فروردین یادآور رشادت های نیروهای پر صلابت ارتش جمهوری اسلامی ایران که خالصانه و جان بر کف از کیان این مرز و بوم حفظ و حراست می نمایند، تبریک می گویم.

 

مرتضی فرامرزی

فرماندار شهرستان نقده