فرماندار نقده در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان:

اولویت تخصیص بودجه با طرح های نیمه تمام شهرستان است

اولویت تخصیص بودجه با طرح های نیمه تمام شهرستان است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان در جلسه کمیته برنامه ریزی با اشاره به 102 پروژه نیمه تمام در سطح شهرستان گفت: اولویت تخصیص بودجه برای تکمیل طرح های نیمه تمام است و حدالامکان تلاش می کنیم تا تکمیل آنها طرح جدیدی آغاز نشود.

فرماندار نقده در ادامه سخنان خود ابراز امیدواری کرد با تحقق بودجه های تخصیص یافته در جلسه شورای برنامه ریزی استان که با حضور استاندار آذربایجان غربی در نقده برگزار شد، گام بلندی در پیشرفت شهرستان برداشته شود.

فرامرزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و سایر شهدای هفته دولت گفت: در این هفته طرح هایی با اعتباری در حدود 250 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید که از این طرح ها می توان به 19 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال اشاره کرد.

وی از روسای ادارات خواست علاوه بر این بودجه های شهرستانی و استانی تمامی تلاش خود را برای جذب بودجه های کشوری و ملی نیز انجام دهند و در پیمانسپاری پروژه ها نیز از پیمانکاران متخصص و متعهد استفاده نمایند.

فرامرزی گفت: در سال 97 برای 146 پروژه شهرستان بودجه دریافت شده بود که مجموع این بودجه ها 4 درصد از میانگین جذب شهرستانهای استان بالاتر بود که نشان از فعل بودن طرح های شهرستان دارد.