فرماندار نقده در مصاحبه با برنامه کاروان انقلاب رادیو چی چست:

در دهه فجر امسال در شهرستان نقده 33 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید

در دهه فجر امسال در شهرستان نقده 33 طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در مصاحبه با برنامه کاروان انقلاب رادیو چی چست، گفت: خدا را شاکرم از اینکه در دیار شهیدان، شهر تالاب ها، شهر طلایی ورزش و شهری که آثار تاریخی آن از جمله جام زرین حسنلو گویای فرهنگ و تمدن آن است؛ افتخار و توفیق خدمتگذاری به این مردم مومن و متدین و دیار 700 شهید شهرستان نقده را نصیب بنده کرده است.
فرامرزی در ادامه سخنان خود با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال گذشته گفت: طبیعتاً هر نظام و کشوری در گذر زمان پیشرفت هایی خواهد داشت، اما نقطه مهم و کلیدی آن است که تقریباً اکثریت کشورها وابسته و تحت سلطه بلوک شرق یا غرب هستند و استقلال و قدرت تصمیم گیری برای کشور خود، بدون دخالت نظام سلطه را ندارند، اما ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران تنها کشوریست که به لطف الهی و به برکت انقلاب اسلامی، با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مد) و تلاش دولتمردان، تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، توطئه ها و تحریم ها، توانسته است در کنار پیشرفت های چشمگیر در همه زمینه ها، استقلال خود را حفظ کند و وابسته و تحت سلطه هیچ قدرتی نباشد.
فرماندار شهرستان گفت: تمام تلاش مسئولین این است که تا حد توان خادم خوبی برای ملت باشیم و بتوانیم دستاوردهای انقلاب را حفظ کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در دهه فجر امسال تعداد 33 طرح و پروژه، در حوزه شهرستان با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.
فرامرزی اضافه کرد: هر چه داریم از فرهنگ شهادت و شهیدان است و شهدای انقلاب اسلامی با تقدیم خون پاک خود نقش اساسی در به ثمر رسیدن  و پیروزی انقلاب داشتند. قطعاً اگر مردم و ما مسئولین سیره و راه شهداء را سرلوحه کار خود قرار دهیم قطعاً موفق خواهیم بود و همه مشکلات را به کمک هم و با وفاق و همدلی با سربلندی پشت سر خواهیم گذاشت.
فرامرزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر اخیر ریاست جمهور به استان گفت: رئیس جمهور در سفر اخیر خود دستور دادند تا پایان سال 98 تمامی روستاها در استان آذربایجان غربی از نعمت گاز برخوردار باشند. در شهرستان نقده در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همت مسئولین 66 روستا از نعمت گاز برخوردار است و تنها 2 روستا باقی مانده که در دهه فجر امسال طرح گاز رسانی به این دو روستا نیز کلنگ زنی خواهد شد و تا پایان سال 98 این دو روستا نیز از نعمت گاز بهرمند خواهند شد.
وی در ادامه عنوان کرد: انتظار داریم پروژه هایی که دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید، بتواند در پیشرفت و توسعه و در زمینه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال در حوزه شهرستان نقش ایفا کند، از جمله این پرژه ها می توان به افتتاح کلینیک تخصصی سرطان، احداث پل مادر، احداث پایگاه بهداشتی، افتتاح بازار میوه و تره بار اشاره کرد.
فرماندار شهرستان تصریح کرد: در بحث بهداشت و درمان در قبل از انقلاب تنها سه مرکز خانه بهداشت در دهستان ها شهرستان وجود داشت، ولی به برکت انقلاب اسلامی و تلاش دولتمردان در حال حاضر هر چهار دهستان ما دارای مرکز بهداشت هستند و تمامی روستاهای حوزه شهرستان دارای خانه بهداشت است. شهرستان نقده دارای خاک حاصلخیز و با آب هوای معتدل و نیروی انسانی توانمند و با استعداد است. این شهرستان در زمینه محصولات کشاورزی و فعالیت های دامپروری جزو بهترین ها در استان محسوب می شود و توانسته است در بحث برداشت غلات(گندم) در سال جاری مقام دوم را در سطح استان کسب نماید.
فرامرزی خطاب به سرمایه گذاران و علاقمندان به سرمایه گذاری در شهرستان نقده گفت: در صورت سرمایه گذاری در شهرستان، همه مسئولین با تمام توان از آنها پشتیبانی و حمایت خواهند کرد.
فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نزدیکی راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عنوان کرد: مردم همیشه در صحنه شهرستان نقده، همیشه یک گام از مسئولین جلوتر بوده اند و از نخبگان، کشاورزان، بازاریان، اصناف، فرهنگیان و تمامی احاد مردم دعوت کرد که در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، تعصب ملی خود را نشان دهیم و در راستای لبیک گویی به ندای مقام معظم رهبری(مد) و همچنین توجه به آرمان های شهداء، ایفای نقش کنیم و دین خود را نسبت به خون پاک شهداء ادا کنیم. این امر به لطف الهی با نشاط تر و پرشورتر از سال های قبل و به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، محقق خواهد شد.