فرماندار نقده:

سران فتنه سربازان خط مقدم دشمن هستند/ در راستای توسعه شهرستان بدون توجه به حاشیه ها بصورت جهادی حرکت خواهیم کرد

سران فتنه سربازان خط مقدم دشمن هستند/ در راستای توسعه شهرستان بدون توجه به حاشیه ها بصورت جهادی حرکت خواهیم کرد
چهارمین جلسه شورای اداری به ریاست محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت فرماندار شهرستان با محکوم نمودن بیانیه اخیر سران اصلاحات، این افراد و برخی از رسانه های داخلی را سربازان خط مقدم استکبار جهانی در راس آنها آمریکا، انگلیس و رژیم غاصب صهیونیستی دانست و افزود: بسیاری از تحریم ها بعد از اتفاقات فتنه 88 شدت گرفت و امروز نیز همین سران فتنه برای امتیازگیری بدنبال حذف فیلتر از انتخابات هستند و این در حالیست که در تمامی کشورهای جهان همین اقدام فیلتر جهت برگزاری انتخابات وجود دارد.

فرماندار شهرستان نقده، با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: برخی از افراد ابزار دشمن علیه دولت شده و آتش بیار معرکه شده اند و این نشان می دهد که ما در بحث تبیین که از تاکیدات مقام معظم رهبری( مد ظله  العالی) هست، کار نکرده ایم. وظیفه سنگینی بر دوش ماست که در راستای جهاد تبیین در مدارس و خانواده ها بیشتر تلاش کنیم تا باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان و استکبار جهانی در راس آنها امریکا و انگلیس باشیم.

محمد نوبخت با اشاره به ساخت موشک‌ هایپرسونیک توسط سپاه گفت: این دستاورد بسیار بزرگی برای امنیت کشور خواهد بود، امروز ایران اسلامی با تکیه بر نیروهای جوان خود در تمامی زمینه‌ها نشان داده کشوری قدرتمند و با اقتدار است.

وی ضمن تشکر و تاکید بر انسجام بین ادارات در خصوص رفع مشکلات شهرستان تصریح کرد: امروز ما بدون توجه به حاشیه ها بی منت در خدمت مردم خواهیم بود و جهت سرعت بخشیدن به توسعه شهرستان تلاش خواهیم نمود.

رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به عملکرد برخی ادارات در راستای خدمت رسانی به مردم ادامه داد: در بخش برق رسانی و تعویض سیم های برق و رفع افت ولتاژ در سطح شهرستان و عدم قطعی برق که از تاکیدات ریاست محترم جمهور بود به خوبی عمل کرده و جای بسی تقدیر و تشکر است. در بخش زیباسازی شهر شهرداری نقده و محمدیار بخصوص شهر محمدیار بخوبی عمل کرده ولی در داخل شهر نقده توجه ویژه ای را می طلبد. یکی از مطالبات مردم ایجاد شهربازی است و بزودی باغ شهر در زمینی به مساحت 6 هکتار کار خود را شروع خواهد کرد.

محمد نوبخت با اشاره به سفر استاندار محترم در چند روز آتی به شهرستان که ثمرات ارزنده ای برای شهرستان بخصوص در زمینه های سرمایه گذاری، راه و شهرسازی، صنعت و غیره ... در برخواهد داشت، افزود: ما در راستای توسعه شهرستان بدون توجه به حاشیه ها بصورت جهادی حرکت خواهیم نمود.

فرماندار شهرستان در پایان صحبت‌های خود ضمن تشکر از نیروی انتظامی و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی برای مدیریت ناآرامی های اخیر گفت: مردم شهرستان نقده با بصیرت فراوان نشان داده‌اند که فرصت به نااهلان و فریب‌خوردگان نخواهند داد.