حاج ماموستا تمری نژاد بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده معرفی شد

حاج ماموستا تمری نژاد بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان با موضوع تکریم و معارفه امام جمعه اهل سنت نقده، به ریاست فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر مدیر دفتر ولی فقیه  در امور اهل سنت استان، ائمه جمعه نقده و محمدیار و جمعی از مسئولین شهرستان، برگزار شد.

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این جلسه  اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه تکریم از زحمات، تلاش ها و خدمات ارزنده حاج ماموستا کلشی نژاد در راستای ایجاد اتحاد و همدلی و معرفی حاج ماموستاتمری نژاد بعنوان امام جمعه جدید اهل سنت نقده است.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و قدردانی از خدمات حاج ماموستا کلشی نژاد در جهت تحکیم وحدت و اتحاد بین براداران شیعه و سنی در شهرستان و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت جدید، انتصاب حاج ماموستا تمری نژاد را بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده تبریک گفت.

فرماندار شهرستان خاطر نشان کرد: تمامی مسئولین اجرایی با بهره گیری از رهنمودهای ائمه محترم جمعه شهرستان، با همه توان به دور از حاشیه در راستای توسعه و تعالی شهرستان تلاش خواهند کرد تا با هماهنگی و برنامه ریزی درست در زمینه های مختلف شاهد پیشرفت بیش از پیش شهرستان باشیم.

در این جلسه با حکم حجت الاسلام والمسلین دکتر قریشی نماینده ولی فقیه در استان حاج ماموستا تمری نژاد بعنوان امام جمعه اهل سنت نقده منصوب شد.