محمد نوبخت فرماندار نقده:

سیاست دولت مردمی جوانگرایی و اعتماد به بانوان است

سیاست دولت مردمی جوانگرایی و اعتماد به بانوان است
دکتر سیما قائمی میرآباد طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی بعنوان مدیردشبکه بهداشت و درمان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، محمد نوبخت فرماندار شهرستان در مراسم معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعتماد دولت مردمی آیت رئیسی به قشر جوان و بانوان این مرز و بوم را از اولویت های دولت سیزدهم دانست وافزود: ما نیز برای پیشبرد این سیاست ها در سطح مدیران شهرستان تا به امروز سعی کرده ایم با شناخت کامل و تحقیقات لازمه قشر جوان و بانوان مدیر را شناسایی و در مدیریت ادارات بکار گیریم. خانم دکتر سیما قائمی میرآباد نیز با این سیاست شناسایی و به مدیریت شبکه بهداشت و درمان معرفی شد.

دکتر ریخته گری معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان نیز همکاری لازم و مشورت در بخش های مختلف مدیریتی از مسئولین رده بالای شهرستان و پیشکسوتان را خواهان و از فرماندار شهرستان نیز خواست حامی وی در اجرای اهداف دانشگاه باشد.

دکتر سجودی یکی از پزشکان پیشکسوت شهرستان نیز در این مراسم با تقدیر از فرماندار برای انتخاب بجا و شایسته، خانم دکتر قائمی را بعلت موقعیت جغرافیایی محل زندگیشان عامل وحدت بین شیعه و سنی معرفی کرد و از ایشان خواست در اجرای امورات شبکه بدون هیچ تبعیضی مطالبات مردمی را در اولویت قرار دهد.

دکتر سیما قائمی میرآباد نیز ضمن تشکر از اعتماد به وی در این مسئولیت، پیگیری ادامه پروژه توسعه بیمارستان امام خمینی(ره)، ایجاد تعامل بیش ازپیش بین همکاران و توجه به بهداشت و درمان در فضاهای مختلف و توزیع ان در مناطق محروم را از برنامه¬های اساسی خود دانست.

 

در پایان با اهدا حکم صادره از سوی دکتر محمد امین ولیزاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان توسط محمد نوبخت فرماندار شهرستان نقده دکتر قادمی به بعنوان رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده منصوب شد.

گفتنی است قبلا این معارفه دکتر کیانفر بمدت دو سال مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده را بر عهده داشتند .
با معرفی این مدیر چهارمین بانوی مدیریتی ادارات شهرستان نقده می باشد .