فرماندار شهرستان در دیدار با کارکنان ثبت احوال نقده عنوان کرد:

مردم از عملکرد ثبت احوال نقده رضایت دارند

مردم از عملکرد ثبت احوال نقده رضایت دارند
فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، بمناسبت هفته ثبت احوال با رئیس و کارکنان اداره ثبت احوال، دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار نقده در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان اداره ثبت احوال و تبریک هفته ثبت احوال، عنوان کرد: خدمات ثبت احوال در خصوص ثبت وقایع چهارگانه (تولد، مرگ، ازدواج، طلاق) و صدور کارت ملی و همچنین صدور شناسنامه نوزاد بصورت آنلاین در اولین روز تولد قابل تقدیر است و شهروندان از خدمات دهی این سازمان، بروز و فوری بودن صدور خدمات آن احساس رضایت دارند.
فرامرزی در بحث وقایع حیاتی ارائه آمار و اطلاعات دقیق و منطبق با واقعیات را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت در تصمیم گیری و تصمیم سازی کلان و در بودجه بندی کشور خروجی آن بسیار مثبت خواهد بود
فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد سازمان ثبت احوال در برگزاری انتخابات مختلف در سخت ترین شرایط همواره در کنار ما بوده است.
وی در پایان از تلاش و زحمات اداره ثبت و احوال شهرستان در ایجاد تعامل و همدلی با دیگر ادارات تشکر و ابراز امیدواری کرد این تعامل و همدلی بین ادارات ادامه یابد.
گفتنی است هاشم پور رئیس اداره ثبت و احوال شهرستان نقده در این جلسه گزارش کاملی از عملکرد این اداره در 9 ماهه نخست سال ارائه داد.