پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت سالروز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت سالروز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار

مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده بمناسبت سالروز میلاد با سعادت سومین اختر آسمان تابناک امامت و ولایت و روز پاسدار پیام تبریکی صادر نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این پیام آمده است:

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُواْ مَا عَاهَدُواْ اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى‏ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُواْ تَبْدِیلاً»
                                                                                                         سوره احزاب آیه 23

«پاسداری، یک فرهنگ است؛ یک فرهنگ عزّت و افتخار است. پاسداری از دین و انقلاب - که امروز این معنا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجسّم است - صرفاً یک حرکت نظامی نیست؛ پاسداری، یک فرهنگ است؛ جنبه عقیدتی و سیاسی و فداکاری و مجاهدت دارد.»
                                                                                                                           مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)


سوم شعبان میلاد باسعادت سالار شهیدان امام حسین (ع) از سوی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است. این نام گذاری افتخاری برای پاسداران سرافراز حریم ولایت بود. رسالت پاسداری بر گرفته از نهضت عاشوراست. این روز یادآور دلاوری ها و فداکاری های مردانی است که با تأسی از مکتب عاشورایی سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) سرافرازانه در مسیر عزت و تداوم انقلاب و اسلام گام برمیدارند.

در سالروز میلاد باسعادت سومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بویژه شهید حاج قاسم سلیمانی، روز پاسدار را به تمامی نیروهای فعال در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج که مجاهدت خالصانه در راه حفظ و حراست از آرمانهای انقلاب اسلامی از بدو انقلاب از خود نشان داده اند، تبریک گفته و نقش آنان را در حفظ امنیت کشور و پاسداری از نظام اسلامی ارج می نهیم.