فرماندار نقده در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان:

اعتبارات بصورت هدفمند و کارشناسی شده به سمتی گسیل شود که بیشترین بهره وری را شاهد باشیم

اعتبارات بصورت هدفمند و کارشناسی شده به سمتی گسیل شود که بیشترین بهره وری را شاهد باشیم
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان نقده به ریاست منوچهر شاکر فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، صبح امروز اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال 99 به ریاست فرماندار و با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: کمیته برنامه ریزی شهرستان از جلسات بسیار مهم و تأثیرگذار در روند توسعه و پیشرفت شهرستان محسوب می شود.

وی در ادامه سخنان خود بر جدیت و دقت نظر در اجرای مصوبات این جلسه تأکید کرد و افزود: باید اعتبارات بصورت هدفمند و کارشناسی شده به سمتی گسیل شود که بیشترین بهره وری را شاهد باشیم و بتوانیم در راستای خدمت رسانی و تحقق برنامه های مورد نظر در راستای توسعه و آبادانی شهرستان گام های موثر و مثبتی برداریم.

فرماندار نقده عنوان کرد: در سال 99 بر اساس مصوبات دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان برای پروژه های پیشنهادی از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای از محل منابع استان( درآمد نفت و گاز) و 27صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده در طرح توسعه و تکمیل راه های روستایی و پروژه های عمرانی نیمه تمام شهرستان با رعایت قوانین و مقررات، مبالغی در نظر گرفته شده است و اعتبارات سایر منابع نیز در روزهای آتی سال جاری به شهرستان ابلاغ خواهد شد.

 شایان ذکر است: در این جلسه آخرین وضعیت فیزیکی پروژه های شهرستان در سال 98 و همچنین اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه در سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.