آئین تودیع و معارفه شهردار محمدیار با حضور منوچهر شاکر فرماندار شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این مراسم از زحمات و تلاش های ناهید شهردار سابق محمدیار تقدیر و بشیری بعنوان شهردار جدید محمدیار معرفی شد.

منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت از زحمات و تلاش های مهندس ناهید تقدیر و قدردانی بعمل و آورد و انتصاب مهندس بشیری بعنوان شهردار جدید محمدیار را تبریک گفت.

فرماندار شهرستان در ادامه اظهار داشت: تمامی فعالیت ها،رسالت و ملاک عمل اصلی شهرداری ها می بایست در جهت مصالح و منافع عمومی، رعایت طرح تفضیلی و قوانین و مقررات شهرداری باشد.

شاکر خاطر نشان کرد: قطعا شهردار جدید در جهت ساماندهی نیروهای درون سازمانی و ایجاد امنیت شغلی، ایجاد منابع درآمدی پایدارشهرداری، تجهیزات خدماتی و ایمنی و ارائه خدمات متوازن در مناطق مختلف تلاش خواهد کرد.

فرماندار شهرستان در پایان سخنان خود عنوان داشت: مجموعه فرمانداری شهرستان با تمام توان و ظرفیت در مواجهه و رفع مسائل و مشکلات و توسعه شهرستان با رعایت قوانین و مقررات در کنار شهرداری های نقده و محمدیار خواهد بود.

امام جمعه نقده، مدیرکل دفتر امورشهری و شهرداری های استان آذربایجان غربی، و شهردار محمدیار از دیگر سخنران این مراسم بودند.

در پایان با اهداء لوح و هدایایی از زحمات و تلاش های مهدی ناهید شهردار سابق تقدیر و قدردانی بعمل آمد و با حکم استاندار آذربایجان غربی بشیری بعنوان
شهردار محمدیار منصوب شد.