فرماندار نقده:

در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان بعنوان نماینده عالی دولت سیزدهم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند

در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان بعنوان نماینده عالی دولت سیزدهم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند
جلسه مشورتی همکاران فرمانداری با حضور تمامی کارکنان و به ریاست محمد نوبخت فرماندار شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت امام جواد(ع) گفت: امیدوارم در این دنیا زیارت اهل‌بیت و در آخرت شفاعت این بزرگواران نصیبمان گردد.
 
محمد نوبخت در ادامه افزود: مسئولیت‌های این دنیا که در اختیار افراد مختلف قرار می‌گیرد امانتی است که باید از آن برای خدمت به مردم و ساخت توشه‌ای برای آخرت استفاده کنیم.

 فرماندار ادامه داد: مردمان شریف شهرستان نقده در طول سالیان گذشته نشان داده اند پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بوده و با تقدیم شهدای گلگون کفن این مطلب را اثبات کرده‌ اند، حق این شهرستان بیش‌از این است و آن‌طور که بارها گفته‌ام متأسفانه این شهر از اختلاف بین مسئولین آسیب‌دیده است. در طول این مدت تلاش کرده‌ام این اختلافات را از بین ببرم. این تلاش ها با همراهی جمعی از مسوولین محقق شده است.
 
وی افزود: برخی که برای آینده سیاسی خود با هر عنوانی برنامه دارند، از تعامل سازنده فرماندار، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین، شورای شهر، شهردار و سایر مسئولین ناراحت هستند چرا که منفعت خود را در اختلاف بین مسئولین می‌یابند درحالیکه توسعه پایدار و جذب سرمایه در این شهر مستلزم اتحاد و انسجام مسوولین به نفع مردم است.

 نوبخت عنوان داشت: هر کس با هر جایگاهی که دارد باید با تمام توان و انگیزه الهی برای اعتلای نظام و خدمت به مردم تلاش کند. دراین‌راستا هر اداره باید از توان و ظرفیت تمامی کارکنان خود به‌نحو احسن استفاده نماید.

 فرماندار شهرستان نقده گفت: در راستای خدمت به مردم شریف و شهیدپرور شهرستان بعنوان نماینده عالی دولت سیزدهم از هیچ کوششی دریغ نکرده و تحت تأثیر هیچ جناحی قرار نخواهم گرفت و با تعامل با تمامی مسئولین از جمله ائمه محترم جمعه، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین، اعضای شورای شهر و شهردار در راستای آبادانی این دیار تلاش خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به تخریب مسئولین توسط برخی از رسانه‌ها افزود: انتقاد سازنده حق مردم به‌خصوص اصحاب رسانه است در این خصوص از هر گونه انتقاد که موجب افزایش خدمت و رفاه حال مردم شود، استقبال می‌کنیم. ولی برخی به اسم انتقاد با هدف منافع شخصی مسوولین این شهر را تخریب می‌کنند که مطمئناً با تخریب دیگران اعتباری کسب نخواهند کرد. شان این شهر شهیدپرور و مردم آن شایسته برخی القاب و عناوین که در فضای مجازی استفاده می شود، نیست.

محمد نوبخت از تمامی کارکنان فرمانداری و مسئولین ادارات خواست تا تکریم ارباب‌رجوع و احترام به مراجعین را در اولویت کارهای خود قرار دهند. وی همچنین بر استفاده درست از اموال اداری تأکید کرد و گفت: اموال ادارات بیت‌المال است و باید در استفاده صحیح و نگه‌داری از آن اهتمام داشته باشیم.