جلسه ستاد تأمین مسکن شهرستان به ریاست منوچهر شاکر فرماندار نقده برگزار شد

جلسه  ستاد تأمین مسکن شهرستان به ریاست منوچهر شاکر فرماندار نقده برگزار شد
صبح امروز امروز جلسه ستاد مسکن محرومین شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور دیگر اعضای جلسه با محوریت بررسی طرح ویژه مسکن روستایی، طرح ملی مسکن و تأمین مسکن محرومین، در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر فرماندار شهرستان در ابتدای جلسه تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه را از مهمترین نیازها و یکی از برنامه ها و اولویت های دولت دانست.

منوچهر شاکر در ادامه سخنان خود از تمامی  ادارات و نهاد های مرتبط خواست تا در جهت اجرایی کردن و رفع مسائل و مشکلات طرح ویژه مسکن روستایی، مسکن ملی و تأمین مسکن محرومین اهتمام ویژه وجدی داشته باشند.

در ادامه نقی زاده رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان گزارشی از عملکرد اداره مطبوع خود را در این زمینه ارائه داد

وی اظهار داشت: از حدود 7800 واحد مسکن روستایی حوزه شهرستان 4200 واحد در حدود 40 درصد مقاوم سازی شده است، قطعاً تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این رقم را در حداقل زمان ممکن افزایش دهیم.

نقی زاده افزود: 150 واحد مسکونی با اولویت خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی(کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی) و افراد کم در آمد پیش بینی شده که عملیات ساخت 100 واحد در حال انجام است و 50 واحد دیگر در مرحله اخذ پروانه و تکمیل پرونده می باشد.
در پایان پس از بحث و تبادل نظر اعضای جلسه تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.