دومین جلسه قاچاق کالا و ارز به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان تشکیل شد

دومین جلسه قاچاق کالا و ارز به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه اظهار داشت: بهترین شیوه و گام اول برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرهنگ سازی در مصرف کالاهای داخلی و عدم مصرف کالاهای خارجی است، قطعاً با مصرف کالاهای داخلی می توان به رونق تولید ملی و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مد) و برنامه های دولت تدبیر و امید در حمایت و افزایش از تولیدات داخلی دست یافت.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تأکید بر مبارزه جدی با قاچاق و جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت به شهرستان، از اعضاء خواست با هماهنگی مضاعف و با تدبیر و برنامه ریزی، اقدامات قاطع، پیشگیرانه و میدانی صورت دهند. همچنین از اقدامات بموقع نیروی انتظامی شهرستان در شناسایی و ضبط کالاهای قاچاق قدردانی کرد.

فرامرزی با اشاره به فرارسیدن فصل برداشت گندم در منطقه، از اداره جهاد کشاورزی و شرکت غله خواست با هماهنگی و برنامه ریزی دقیق نسبت به خرید گندم از کشاورزان و تحویل آن به سیلوهای تعیین شده شهرستان اقدام و نسبت به خروج بدون مجوز آن جلوگیری بعمل آورند.

وی در ادامه از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خواست: اقدامات لازم نسبت به آسیب شناسی بازار صورت دهند و در خصوص قیمت گوشت و کاهش قیمت دام زنده اقدام و با بررسی اجمالی و ارائه گزارش جهت اتخاذ تصمیمات مقتضی اقدام نمایند.