پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام آقا امام زمان(عج)

مرتضی فرامرزی فرماندار شهرستان نقده با صدور پیامی نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت صاحب الزمان(عج) و هفته سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) را تبریک گفت:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده در متن این پیام آمده است:

پانزدهمین روز از شعبان المعظم سالروز ولادت باسعادت قطب عالم امکان، حضرت صاحب الزمان(عج) و امید مستضعفان جهان، هر سال بعنوان آغاز هفته سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) نامگذاری شده است. نامگذاری این روز، بعنوان روز سربازان گمنام امام زمان(عج) بیانگر نقش بی بدیل وزارت اطلاعات در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی، امنیت و آرامش جامعه است. 

سربازان گمنام امام زمان(عج) این زاهدان همیشه بیدار و پاسداران راه سرخ شهدا از اولین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی در عرصه های گوناگون همواره چشم در چشم و سینه به سینه دشمنان خارجی و خودفروختگان داخلی در مبارزه شبانه روزی و نبرد پنهان مشغول بوده اند تا جامعه را از آسیب های دشمنان این مرزو بوم محافظت نمایند.

این عزیزان همواره خود را در مقابل انقلاب و مردم مسوول می دانند و همیشه حافظ منافع آن خواهند بود. خدا را شاکریم که در سایه فرماندهی مدبرانه مقام عظمای ولایت و وحدت و همدلی نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی امنیتی مثال زدنی بر جمهوری اسلامی ایران حکم فرماست.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تبریک روز نیمه شعبان، سالروز ولادت مهدی موعود(عج) و هفته گرامیداشت سربازان امام زمان (عج) ازمجاهدت های خالصانه و پنهان گمنامان همیشه حاضر در جای جای ایران اسلامی بخصوص در این منطقه شهید پرور تقدیر و تشکر نمایم.

اکنون که در این جهان پرتلاطم همگان منتظر ظهور منجی عالم بشریت هستند، امید آن دارم لایق قدوم پربرکتش باشیم و دیدگانمان شاهد ظهورش باشند.

مرتضی فرامرزی
فرماندار شهرستان نقده