در هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان:

امسال برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر باشکوهتر از سالهای قبل برگزار می شود

امسال برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر باشکوهتر از سالهای قبل برگزار می شود
هشتمین جلسه شورای اداری شهرستان نقده با محوریت تدوین برنامه های دهه مبارک فجر به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری نقده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به سخنانی از امیرالمومنین حضرت علی (ع) و تفسیر آن توسط مقام معظم رهبری(مد) عنوان کرد: ما مسئولین باید بستر لازم برای اعتماد عمومی را فراهم کنیم و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه عملکرد ما بی ریا، صادقانه و بر محور عدالت باشد.
رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه سخنان خود به تحمیل تحریم¬های ظالمانه و ناروای استکبار جهانی علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: در این برهه حساس باید بیش از پیش به فکر جلب رضایت عمومی و تکریم ارباب رجوع باشیم.
فرامرزی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تأکید کردند: مراسمات امسال باید باشکوه¬تر و پررنگ¬تر از سال¬های قبل برگزار شود و ملت ایران همچون سال¬های قبل و بیشتر از آن در این مراسمات دخیل باشند، چرا که مردم زینت و پشتوانه نظامند. وی با اشاره به سال¬روز فرار شاه خائن گفت حکومت ظالمان در دنیا دوامی ندارد و این ظالمان باید از شاه خائن عبرت بگیرند.
فرماندار شهرستان سانحه تلخ سقوط هواپیمای هوانیروز و شهادت جمعی از کارکنان نیروی هوای ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
  در ادامه جلسه حاج ماموستا کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت نقده با اشاره به تلاش¬های دشمنان برای ناامید کردن مردم از انقلاب، عنوان کرد: به یاری خداوند متعال امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را با شکوه¬تر از سال¬های قبل جشن گرفته و آرمان¬های انقلاب را به ثمر خواهیم نشاند.
وی عدالت اجتماعی و حقوق شهروندی و توجه به اقشار ضعیف مردم را از اهداف و آرمان¬های انقلاب دانستند و خطاب به مسئولین گفت: در بین مردم حضور یابند و از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را بشنوند و درصدد حل آن برآیند، چرا که دشمنان سخت در تلاشند تا ضعف برخی از مدیران را به ضعف نظام نسبت دهند. از مردم نیز خواست تا این حیله دشمن را ناکام بگذارند.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین منیری امام جمعه محمدیار مسئولیت را امانتی در اختیار مسئولین دانست و از آنها خواست در تسریع و تسهیل امور مردم در حوزه وظایف خود بیش از پیش تلاش نمایند.
حاج آقا منیری انتقاداتی نیز به عملکرد برخی از ادارات داشت که فرماندار شهرستان با استقبال از این انتقادات، قول پیگیری و بررسی دادند و از مسئولین ادارات مرتبط خواستند هر چه سریعتر نسبت به حل آنها اقدام نمایند. 
امام جمعه محمدیار در بخش دیگری از سخنان خود از زحمات بخشدار محمدیار و رییس بنیاد مسکن تقدیر کرد.
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مدنی ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیز وحدت مردم را از مهمترین نیازهای امروز جامعه دانست و افزود از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی عزت، آزادی و استقلال است.
مدنی افزود: رئیس ستاد اجرایی بزرگداشت دهه فجر امسال در استان¬ها نماینده محترم ولی فقیه، و در شهرستان¬ها ائمه محترم جمعه خواهند بود.
در پایان این جلسه از زحمات صمدزاده رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران نقده که اکنون بازنشسته هستند، تقدیر و تشکر شد.