فرامرزی فرماندار نقده در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان:

قدرت جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از مردم و بخصوص جوانان است

قدرت جمهوری اسلامی ایران نشأت گرفته از مردم و بخصوص جوانان است
چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع آسیب های اجتماعی و سلامت جوانان، به ریاست فرامرزی فرماندار شهرستان و با حضور چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، جمعی از جوانان، هیئت های ورزشی و مسئولین ادارات شهرستان نقده، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این جلسه عنوان کرد: اگر ما در جامعه نشاط، شادابی، شور و علاقه می خواهیم باید به جوانان توجه کنیم، از توانمندی بلقوه این عزیزان در جهت توسعه، عمران و آبادانی کشور استفاده کنیم و بستری را فراهم سازیم تا جوانان با امیدواری، علاقمندی و با برنامه ای مدون تر برای آینده خود و کشور برنامه ریزی نمایند. لذا در بحث توجه به امورات جوانان ضروریست یک سری برنامه های راهبردی ترسیم کنیم تا بتوان از ظرفیت های جوانان که بزرگترین پتانسیل برای رشد و شکوفایی کشور در زمینه های مختلف ورزشی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... بهرمند شویم.
فرامرزی افزود: قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی نشأت گرفته از پشتیبانی مردم و بخصوص جوانان است. جوانان امروز از نسل همان جوانانی هستند که 8 سال دفاع مقدس را مدیریت کرده و خون خود را تقدیم انقلاب کردند تا ما بتوانیم با امنیت و آرامش زندگی کنیم.
فرماندار شهرستان گفت: در بحث جنگ اقتصادی که در حال حاضر کشور درگیر آن است؛ جوانان پشتیبان نظامند و عزتمندانه از کشور دفاع می کنند. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: بزرگترین ظرفیت شهرستان نقده، علاوه بر خاک حاصلخیز و آب هوای مناسب، نیروی انسانی و جوانان متفکر، خلاق و شجاع آن است که باید با ایجاد بسترهای لازم کمک کرد تا این عزیزان بتوانند در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان، نقش آفرینی کنند. 
فرامرزی با اشاره به تلاش های انجام شده در بحث احداث خانه جوان در شهرستان، از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواست تا در جهت تسهیل در روند کار، این موضوع را با جدیت بیشتری پیگیری نماید تا در آینده نزدیک شاهد احداث آن در شهرستان باشیم و جوانان شهرستان بتوانند در این مکان با تبادل افکار، ایده و اندیشه های خود در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه گام بردارند.
وی در ادامه به بیان مواردی چند در خصوص آسیب های پیش روی جوانان وسلامت این قشر ازجامعه پرداخت وگفت: امروز جوانان ما در حوزه آسیب های اجتماعی نیاز به آموزش های فراگیر، راهنمایی و مشاوره در حوزه های تحصیلی، خانواده، مواد مخدر، فضای مجازی و دیگر مباحث فرهنگی و اجتماعی داشته و دستگاه های متولی امورجوانان باید با برنامه ریزی مناسب درجهت رفع نیازهای روحی و روانی آنان گام بردارند.
فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان استان و علیمردان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، همکاری و تلاش بیش از پیش دیگر دستگاه ها را در این حوزه خواستار شد و گفت: انشاءا... بتوانیم جایگاه شهرستان نقده را که در چند سال اخیر بعنوان شهر طلایی در بحث ورزش و جوان پروری مطرح شده است، را حفظ کنیم.