مراسم تجلیل از آزادگان بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزارشد

مراسم تجلیل از آزادگان بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزارشد
مراسم تجلیل از آزادگان بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور فرامرزی فرماندار شهرستان نقده، ائمه جمعه نقده و محمدیار، جمعی از مسئولین شهرستان و آزادگان، برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، فرامرزی فرماندار شهرستان در این مراسم گفت: آزادگان نماد مقاومت و ایستادگی هستند و ملت ایران از شما بعنوان تندیسی از قدرت، مقاومت، ایستادگی و پایداری یاد می کنند.
فرامرزی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: مقاومت و پایداری شما(آزادگان) درسال های اسارت که بعد از مدت طولانی به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران بازگشتید و بوسه بر این خاک مقدس زدید؛ بسیار ارزشمند و ستودنی بود. این وظیفه همه ماست که این وفاداری را به نسل های آینده انتقال دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: جنگ نظامی را با سربلندی پشت سر گذاشته ایم و اکنون در حال جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و انشاا... از این مقطع حساس نیز  با اتحاد و همدلی و دست به دست هم با سربلندی عبور خواهیم کرد و در این راستا باید برنامه های دهه فجر امسال را پرنگتر و پرشورتر از سال های قبل اجرا کنیم.
فرماندار شهرستان در بخش پایانی سخنان خود ایام سوگواری فاطمیه(س) را تسلیت گفت وافزود: انشاا.. که بتوانیم از این ایام بهره کافی را ببریم و با عملکرد خود از شفاعت ائمه معصومین برخوردار شویم.