سرپرست فرمانداری نقده:

نقده با تقدیم 700 شهید دین خود را به انقلاب ادا کرده است/ نگاه امنیتی به تمامی مسایل شهرستان درست نیست/ مسوولان با برنامه مدون با کار جهادی به مردم خدمت نمایند

نقده با تقدیم 700 شهید دین خود را به انقلاب ادا کرده است/ نگاه امنیتی به تمامی مسایل شهرستان درست نیست/ مسوولان با برنامه مدون با کار جهادی به مردم خدمت نمایند
دیدار صمیمی سرپرست فرمانداری با جوانان مطالبه گر شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت سرپرست فرمانداری شهرستان در این دیدار با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، گفت: خوشحالم که در جمع شما جوانان پرشور، پر انرژی و مطالبه گر هستم. امیدوارم این مطالبه گری شما ادامه دار باشد. این جلسات نیز بصورت ماهانه ادامه خواهد داشت وامیدوارم با برنامه ریزی بهتر با طرح موضوعات واحد در هر جلسه و بدون حاشیه بتوانیم بسوی تعالی گام برداریم.

نوبخت با اشاره به صحبت های حاضرین جلسه گفت: شهرستان نقده با تقدیم 700 شهید به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دین خود را ادا کرده است. نگاه من به شهر نگاه به مردمی ایثارگر، انقلابی و دلسوز نظام است که برای ارمان های انقلاب و حفظ وطن جانفشانی های فراوانی کرده اند. باید به این مردم ادای احترام کرد این مردم شایسته بهترین خدمت هستند.

سرپرست فرمانداری نقده افزود: اختلافات در همه جا وجود دارد این شهرستان نیز مستثنی نیست ولی نباید اجازه دهیم باعث عقب ماندگی و عدم پیشرفت شهرمان گردد. این دیار پتانسیل های فراوانی برای رشد دارد و این ظرفیت بالقوه باید به بالفعل تبدیل شود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: برنامه های بسیاری برای آبادی و پیشرفت داریم ولی برای پیشبرد آنها باید در وهله نخست اختلافات مخصوصا در میان مسوولان را کنار بگذاریم. برخی ها از این اختلافات منفعت شخصی دارند و دوست ندارند این منافع را از دست بدهند.

سرپرست فرمانداری نقده اظهار داشت: مردم تصمیم ساز و جریان ساز انقلاب و نظام هستند، نباید اجازه دهیم این کج سلیقه ای ها به نفع عمومی مردم و شهرستان شود.

نوبخت ادامه داد: مساله مطالبه گری با تخریب متفاوت است، نباید به بهانه مطالبه گری، آبروی اشخاص به خطر افتد یا چهره عمومی شهر زشت جلوه داده شود. مطالبه گری حق مردم بخصوص قشر جوان و دلسوز جامعه است و به مطالبه گری های اصولی باید پاسخ داده شود.

وی از رسانه ها خواست: در راستای مطالبه گری و در انتشار مطالب همیشه خدا را ناظر بر کار بدانند، به اختلافات دامن نزنند و مسایل جزیی و حاشیه ای را به بحران تبدیل نکنند. این حاشیه ها باعث فرار سرمایه و سرمایه گذار از منطقه می شود.
رییس شورای تامین شهرستان با اشاره به نگاه امنیتی برخی از مسوولان به شهر، گفت: این نگاه به تمامی مسایل درست نیست. به لطف خدا و به برکت خون شهدا و تلاش شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی این شهرستان امنیت پایدار دارد. مشکل این شهر امنیتی نیست و نیاز به توسعه همه جانبه در سایه امنیت موجود دارد که با تلاش مسوولان و همراهی مردم محقق خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تعارفی با مدیران شهری ندارد، گفت: مسوولین باید با برنامه مدون و کار جهادی به مردم خدمت کنند در غیر اینصورت از قطار مدیران انقلابی پیاده خواهند شد.    

در این جلسه هر یک از حاضرین در جلسه به بیان دیدگاههای خود در زمینه مختلف پرداختند. از جمله مطالبات این جوانان می توان به استفاده از جوانان در مسایل مدیریتی شهر، ایجاد وحدت بین مسوولین، شایسته سالاری در انتخاب مسوولین، نداشتن نگاه امنیتی به شهر، افزایش سواد رسانه ای مدیران، استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه شهرستان، برنامه ریزی برای اتمام طرح های نیمه تمامی عمرانی شهر، مدیریت فضای مجازی در شهرستان، اشتغال، نمایش چهره زیبایی از شهر در رسانه های مجازی، می توان اشاره کرد.

در این نشست مقرر گردید اینگونه جلسات با موضوع واحد در هر جلسه بصورت ماهانه برگزار گردد.