فرماندار نقده در آیین تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان:

مردم نقده از اختلاف مسئولین شهرستان رنج می‌کشند

مردم نقده از اختلاف مسئولین شهرستان رنج می‌کشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، محمد نوبخت فرماندار شهرستان ضمن تبریک روز شوراها، کشور ایران را حاکمیتی مبتنی بر جمهوریت و اسلامیت دانست و افزود: عموم مردم در قدرت و حاکمیت دخیل هستند و شوراها برای متوازن نمودن شهر با همفکری با مسوولین و تعاملات بیشتر، بستر رشد و توسعه شهر را فراهم نمایند.

فرماندار شهرستان نقده با اشاره به اینکه مردم از اختلاف بین مسئولین رنج می برند، تصریح کرد: مردم بعلت اختلاف بین مسوولین بخصوص نماینده مجلس، فرماندار، شورای شهر و شهرداران رنج برده و باید در راستای رفع این رنج از روی دوش مردم تلاش کنیم.

نوبخت افزود: بنده بعنوان مسوول در شهرستان با اشخاصی که در مقابل پیشرفت شهرستان سد باشند، شدیدا برخورد خواهیم کرد. اشخاصی که پشت پرده کار میکنن باید جرات داشته باشند و با انتقاد سازنده برای پیشرفت شهرستان قدم بردارند.

نوبخت گفت: از تمامی ظرفیت اشخاص باید استفاده کنیم. زنجانی بعنوان رئیس نمایندگان استان و سلیمانزاده بعنوان نماینده استان در شورای عالی استانها پتانسیل های خوبی برای شهرستان هستند که باید از آنها استفاده کنیم، راههای توسعه شهرستان را بشناسیم و قدم برداریم تا جوابگوی خون شهدایی که بخاطر حفظ این نظام جان داده اند، باشیم.

علی زنجانی حسنلوی نماینده مردم نقده، اشنویه، محمدیار و نالوس در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک این روز خود را وامدار مردم دانست و افزود: مردم به ما رای دادن تا پیگیر مسایل و مشکلات آنها باشیم.

وی در ادامه به نقش مهم شوراها در شهر و روستا اشاره کرد و آنان را نمایندگان پارلمانی محلی دانست و ادامه داد: شوراها در حوزه انتخابی خود می توانند تصمیمات اتخاذ نمایند و ما نیز آماده همکاری با آنان در سطح کلان کشوری برای پیگیری مشکلات هستیم.

در ادامه هر یک از حضار به ارائه نکته نظرات خود پرداختند و نهایتا با دادن لوح از کلیه اعضای شوراهای شهرستان و بخش ها تجلیل بعمل آمد.