در دیدار با هیات امنای موکب عاشورائیان سلدوز با فرماندار شهرستان مطرح شد:

کمک 1100 میلیون ریالی مردم شهرستان نقده به موکب عاشورائیان سولدوز

کمک 1100 میلیون ریالی مردم شهرستان نقده به موکب عاشورائیان سولدوز
اعضای هیات امنای موکب عاشورائیان سولدوز با فرامرزی فرماندار شهرستان دیدار و گزارشی از عملکرد این موکب ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نقده، اعضای هیات امنای موکب عاشورائیان سولدوز شهرستان نقده با فرامرزی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار فرامرزی فرماندار نقده ضمن تقدیر از زحمات این موکب، خدمت در راه اسلام و امام حسین(ع) و ارائه خدمات به زوار حرمین شریف را از توفیقات الهی دانست.

فرماندار شهرستان نقده ادامه داد: اینک در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فرصتی فراهم شده تا عاشقان کربلا برای زیارت و ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی به راحتی به کشور عراق سفر کنند.   این بسیار مهم است که مردم بصورت داوطلبانه برای ساخت حرم مطهر امامان معصوم(ع) و خدمت به زوار آنها اقدام می کنند. مسئولین نیز در این زمینه باید بستر های لازم را فراهم نمایند.

لازم به ذکر است محل برپایی موکب عاشورائیان سولدوز در کشور عراق عمود 831 در مسیر نجف به کربلا بود. این موکب از 26 مهر تا 8 آبان مشغول ارائه خدمت به زوار ایرانی و سایر کشور های اسلامی بودند.
این موکب در طول این مدت به 1000 نفر از زوار اسکان دادند و روزا نه در حدود 1500 پرس صبحانه، 2200 پرس ناهار، 2000 پرس شام و 4000 پرس میان وعده در بین زوار تقسیم کی کردند.
مردم شهرستان نیز در حدود 1100 میلیون ریال بصورت نقدی و غیر نقدی هدیه کرده بودند.