پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

پیام فرماندار شهرستان نقده بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر با صدور پیامی هفته بسیج را به تمامی بسیجیان ایران اسلامی تبریک گفت. متن این پیام به شهر زیر است:

 

 

بسم ا... الرحمن الرحیم
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمر است.
                                                                                      امام خمینی(ره)


بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است. احساس مسوولیت و تعهد در برابر انقلاب شکوهمند اسلامی، مهمترین و بارزترین ویژگی بسیج است. بسیج نماد اخلاص است و خدمت خالصانه به مردم از افتخارات آن.
 دفاع مقدس، آیینه تمام نمای تفکر بسیجی است. در این تفکر انسان محصور در زندگی مادی نیست بلکه موجودی الهی است که برای رسیدن به سعادت تلاش می‌کند.

البته حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها به دوران دفاع مقدس ختم نمی شود، بلکه در تمام دوران حیات پربرکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیجیان در تمامی زمینه ها نقش آفرین بوده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهیدان و ارج نهادن به زحمات و تلاش های تمامی بسیجیان جان بر کف در تمامی زمینه ها، فرارسیدن هفته بسیج را به مردم ایران اسلامی بخصوص به مردم شهید پرور و بسیجی شهرستان نقده تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روز افزون همه عزیزان را در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از ایزد متعال خواستارم.


منوچهر شاکر/فرماندار شهرستان نقده