نشست صمیمی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نقده با همکاران این فرمانداری برگزار گردید

نشست صمیمی سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نقده با همکاران این فرمانداری برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، منوچهر شاکر سرپرست جدید فرمانداری این شهرستان در نشستی با همکاران این فرمانداری، تامین و حفظ امنیت و نظم عمومی را از جمله مهمترین وظایف فرمانداری هر شهرستان عنوان کرد و افزود امنیت پایه و اساس تمامی شاخصه های توسعه است و باید در اولویت کاری باشد.

سرپرست فرمانداری نقده، نظارت بر حسن اجرای قوانین از منظر حاکمیتی در سطح ادارات شهرستان را از دیگر وظایف فرمانداری برشمرد و گفت: تمامی ادارات سطح شهرستان باید وظایف ذاتی خود را به نحو احسن انجام دهند در این راستا قصوری قابل پذیرش نیست. روسای ادارات باید در حوزه شهرستان در حیطه وظایف خود اختیار تام داشته باشند و با هماهنگی فرمانداری به اجرای امور بپردازند. امور شهرستان حتی المقدور باید در سطح شهرستان حل و فصل گردد و در این مهم حتما جلسات آتی شورای اداری شهرستان مطرح و مورد تاکید قرار خواهد شد.

شاکر ادامه داد، مردم شریف ما بخصوص خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران لایق بهترین ها هستند و باید در ارائه خدمات بیش از پیش تلاش نموده و در همه حال حقوق شهروندی را با اولویت و ارجحیت منافع و مصالح عمومی بدون توجه به گرایشات سیاسی، قومی و سایر مسائل و مباحث باید رعایت شود.

وی تکریم ارباب رجوع را از مهمترین وظایف کارمندان دولت دانست و افزود کارکنان فرمانداری باید در این مهم سرامد تمامی ادارات باشند.
سرپرست فرمانداری نقده افزود: بدلیل تحریم های ظالمانه، کشور با بحران های زیادی مواجه است، باید تلاش نماییم در این شرایط سخت مردم از این بحران ها بخصوص در امر معیشت و نیازهای اساسی خود آسیب نبینند و توجه جدی بر مجاری تولید و توزیع اقلام و نیازمندی های روزمره مردم داشته باشیم.

شاکر در پایان این نشست از همکاران فرمانداری خواست همچون گذشته در خدمت به مردم کوشا باشند و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کارهای خود قرار داده و تمام و کمال در جهت رفع مشکلات و مسائل مبتلابه مردم از تلاش مضاعف دریغ ننمایند و هیچگونه بهانه و عذری در این خصوص قابل قبول نخواهد بود.