آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نقده برگزار شد

آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نقده برگزار شد
صبح امروز 18 اردیبهشت ماه، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی، نماینده مردم شریف نقده و اشنویه، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نقده، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نقده، در این جلسه مصطفوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی طی سخنانی از کادر پزشکی و درمانی استان که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، نیروهای نظامی و انتظامی، رسانه ها و شبکه های مجازی که با اطلاع رسانی و آگاهی دهی به مردم نقش بزرگی در مبارزه با این ویروس ایفا کرده اند، تقدیر و قدردانی کرد.

مصطفوی در ادامه خاطر نشان کرد: علی رغم تحریم های ظالمانه و محدودیت های منابع مالی، در چند سال گذشته در دولت تدبیر و امید تحولات چشم گیری صورت گرفته است. اینکه کشور ما توانسته است در حوزه بهداشت، درمان و کنترل بیماری نسبت به بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا عملکرد بهتری داشته باشد، حاصل زیرساخت های درمانی و بهداشتی است که در چند سال گذشته در قالب طرح تحول سلامت در کشور اجرایی و عملیاتی شده است. 
 
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به احیای دریاچه ارومیه عنوان کرد: خوشبختانه با همت مسئولین و اجرایی کردن پروژه های عظیم انتقال آب به این دریاچه و به لطف بارش های اخیر در دو سال گذشته، دریاچه ارومیه بار دیگر شادابی خود را بازیافته و مواج شده است.

مصطفوی در پایان سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های صادقانه مرتضی فرامرزی فرماندار پیشین شهرستان عنوان کرد: شاکر فرماندار جدید نقده از کارشناسان خبره وزارت کشور و استانداری بوده که در پست های مختلف سیاسی، امنیتی و اجتماعی و همچنین معاونت اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری فعالیت کرده است.

همچنین در این جلسه، فرامرزی فرماندار پیشین شهرستان گزارشی از عملکرد خود در 6 سال گذشته ارائه داد. وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مد) مبنی بر اینکه  تمامی مسئولین اجرایی کشور باید خدمات خود را به سمع و نظر مردم برسانند، افزود: با همکاری مردم عزیز و تمامی مسئولین شهرستان توانسته ایم در 6 سال گذشته مبلغی بالغ بر 530 میلیارد تومان از اعتبارات استانی جذب و در حوزه شهرستان هزینه کنیم که از جمله آن می توان به آزادسازی مسیر راه آهن، پروژه تصفیه خانه شهرستان، 55 کیلومتر آسفالت جاده های روستایی، افزایش چشمگیر فضاهای ورزشی و آموزشی، گازرسانی به 76 روستا، تجهیز و توسعه بیمارستان با بروزترین امکانات بهداشتی و درمانی، افزایش فضاهای ورزشی، میدان میوه و تره بار، جزء شهرستان های اول در اجرای طرح هادی روستاها و بسیاری مسائل دیگر اشاره کرد.

وی گفت: در شش سال گذشته در بحث پروژه های اجرایی شهرستان هیچ پیمانکاری با مشکل اجرایی مواجه نشده است. فرامرزی خاطر نشان کرد: در مدت زمان حضور در شهرستان بعنوان فرماندار تلاش کرده ایم که اتحاد، همدلی و همبستگی را در در حوزه شهرستان تقویت نمائیم.

در پایان جلسه منوچهر شاکر سرپرست جدید فرمانداری نقده خدمت به مردم و دیار شهیدپرور شهرستان نقده را افتخار بزرگی برای خود دانست و اظهار امیدواری کرد با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان، با همت و تلاش مسئولین و همچمین اتحاد و همدلی در مسیر تعالی و پیشرفت بیش از پیش قرار خواهد گرفت.

شاکر گفت: در اولین فرصت جلسات مشورتی بمنظور هماهنگی بیشتر با نخبگان، اصناف، کشاورزان، فرهنگیان و سایر اقشار مردم برگزار خواهد نمود.

وی در پایان سخنان خود گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا در پایان مأموریت خود با عنایت خداوند و همکاری و همیاری مردم، کارنامه قابل قبولی را ارائه نماید.

نماینده مردم نقده و اشنویه و ائمه جمعه از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.