103 مصوبه برای توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان نقده + تصاویر

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان نقده به ریاست محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.

استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به سفر یک‌روزه به شهرستان نقده گفت: در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با محوریت این شهرستان برگزار شد، 103 مصوبه برای توسعه و آبادانی این منطقه به تصویب رسید که در دوره های زمانی مختلف اجرایی می شود.

محمدصادق معتمدیان در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان‌غربی که در شهرستان نقده تشکیل شد و تا بامداد روز سه شنبه ادامه داشت، افزود: از این تعداد، 81 مصوبه در حوزه عمرانی و 22 مصوبه نیز در حوزه اقتصادی است.

وی با تاکید بر اینکه اجرای کامل مصوبات سفر رئیس جمهور تکلیف قانونی است، اظهار کرد: مصوبات سفر آیت الله رییسی به آذربایجان غربی لازم الاجرا بوده و مدیران باید در اجرای آنها تمام تلاش خود را به کار گیرند؛ چراکه سفر بعدی رئیس جمهور به استان زمانی خواهد بود که این مصوبات اجرایی شده باشد.

استاندار آذربایجان غربی مدیریت زمان در اجرای طرح‌ها را نیز ضروری دانسته و اضافه کرد: فرصت سوزی مدیران در اجرای پروژه‌ها قابل قبول نیست، چرا که هزینه‌های گزافی به طرح‌ها و بیت المال تحمیل می‌کند.

معتمدیان با بیان اینکه عملکرد مدیران باید در شان دولت انقلابی و مردمی باشد، ادامه داد: نظارت میدانی بر دستگاه‌های اجرایی از هفته آینده آغاز می‌شود؛ مدیران باید خود را وقف خدمت به انقلاب و مردم کنند و در همین راستا حتی یک‌ روز کم کاری مدیران قابل قبول نیست.

وی‌ گفت: ارزیابی مدیران مشخص می کند که تا چه اندازه توانسته ایم در راستای سیاست‌های دولت مردمی عمل‌ کنیم.

وی بر افزایش دیدارهای چهره به چهره مدیران با مردم نیز تاکید کرده و افزود: یکی‌ از ملاک‌های ارزیابی مدیران ارتباط آنان با مردم است.

استاندار آذربایجان غربی تلاش برای جذب اعتبارات ملی را از دیگر شاخصه‌های ارزیابی مدیران عنوان کرد.

معتمدیان با بیان اینکه مدیران عملکرد خود را در رسانه‌ها منتشر کنند، گفت: مدیران در راستای تقویت مسئولان روابط عمومی خود قدم بردارند.

وی‌ اضافه کرد: متاسفانه مردم در جریان اقدامات دولت برای احیای دریاچه ارومیه قرار ندارند و در اقناع افکار عمومی کم‌کاری شده است.

در این جلسه هفت ساعته 103 مصوبه شامل 81 مصوبه عمرانی و 22 مصوبه اقتصادی برای شتاب بخشیدن به روند توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان نقده به تصویب رسید.